DAHA FAZLA

  Popüler Kripto Analisti Uyarıyor: Ethereum Rakibi %50 Düşebilir!

  Kripto para dünyası her zaman değişken bir alan olmuştur ve bu durum, yatırımcıların sürekli olarak piyasa hareketlerini ve trendlerini takip etmelerini gerektirir. En iyi kripto analisti Benjamin Cowen, bu karmaşık piyasayı takip etmek için kendi analizlerini ve tahminlerini sunuyor. Şu anda dikkate alınması gereken bazı önemli meseleler ve potansiyel senaryolar var. Aşağıda, Cowen’in öne çıkan bazı tahminlerine daha yakından bakalım.

  Kripto Piyasasında Solana ve Cardano’nun Geleceğine Dair Bakış

  En iyi kripto analisti Benjamin Cowen, bir Ethereum (ETH) rakibinin Cardano’nun (ADA) geçen döngüde yaptığı gibi düşebileceği konusunda uyarıyor. Cowen, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine Solana’nın (SOL), mevcut değerinden %50’den fazla bir düşüşle 10 dolara kadar düşmesine neden olabilecek kilit destek seviyelerini kaybetme riski altında olduğunu söylüyor.

  “SOL’un tıpkı ADA’nın geçen döngüde yaptığı gibi dipleri süpürme ihtimali yüksek.”

  Kripto Para Analiz
  Kripto Para Analiz

  Grafiğine göre Cardano, yaklaşık Mayıs 2019’dan Mayıs 2020’ye kadar yaklaşık 0,10 $’dan 0,028 $’a düştü. Solana ise, son 24 saatte %5,4 artışla haberin yazıldığı sırada 21,67 dolardan işlem görüyor.

  Bitcoin ve Litecoin’in Potansiyel Yol Haritası

  Cowen, Bitcoin’in (BTC) bir çift dip formasyonu oluşturabileceğini ve Federal Rezerv 2024’ün başlarında döndüğünde yukarı yönlü bir hareketten önce 13.000-14.000 $ aralığına dönebileceğini öne sürüyor. Ayrıca, Bitcoin’in yılın başında yukarı yönlü bir hareketten önce 16.000-17.000 $ aralığına gerilemesi ve Nisan ayına doğru 24.000 $’a ulaşması olasılığından da bahsediyor.

  “Bitcoin: Dikkate alınması gereken bir senaryo. Bu potansiyel senaryo daha düşük bir dip seviyesidir. Elbette ikili dip (2015) ya da daha yüksek dip (2018-2020) için de bir senaryo oluşturulabilir, ancak ben en azından 2019’un en yüksek seviyesini (13.000-14.000$) aklımda tutardım.”

  Kripto Para Analiz

  Litecoin (LTC) konusunda ise, analist, eşler arası ödeme ağının Bitcoin’in Nisan 2024’te planlanan yarılanmasından sonrasına kadar yükselmeyeceğine inanıyor. Litecoin’in yukarı yönlü bir hamle yaptığında bile Bitcoin’den daha düşük performans göstereceğini düşünüyor.

  “Unutmayın, LTC yarılanmadan önce zirveye çıkar, yarılanma sırasında satılır ve BTC yarılanmasından birkaç ay sonrasına kadar zayıf kalır. O zaman bile BTC’den daha düşük performans gösterecektir.”

  Kripto Para Analiz

  Bitcoin, son 24 saatte %1,6 artışla haberin yazıldığı sırada 26.440 $’dan işlem görüyor, Litecoin ise son 24 saatte %1,3 artışla, haber sırasında 65,61 $’dan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...