DAHA FAZLA

  Kripto Yatırımcısı, Tartışmalı Altcoin ve Bitcoin İçin Acil Uyarı Yayınladı!

  Kripto para dünyası, sürekli değişen dinamikleri ve belirsizlikleri ile bilinir. Yakın zamanda dikkat çeken bir altcoin olan Worldcoin (WLD) ve kripto para piyasasının büyük oyuncusu Bitcoin (BTC), analistler tarafından yakından izleniyor. Tartışmalı bir kripto yatırımcısı olan Altcoin Sherpa, son gelişmeler ve potansiyel hareketler üzerine çarpıcı öngörülerde bulunuyor.

  Kripto Para Analiz

  Altcoin Sherpa’dan Worldcoin (WLD) ve Bitcoin (BTC) Analizi

  Yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı, tartışmalı düşük kapaklı bir altcoin olan Worldcoin’in son sıçramasına rağmen muhtemelen daha fazla satış olayına tanık olacağı konusunda uyarıyor. Altcoin Sherpa, X takipçilerine Worldcoin’in (WLD). 786 Fibonacci geri çekilme seviyesini yeniden test ettikten sonra yukarı yönlü bir harekete rağmen düşüş eğiliminde kaldığını söylüyor.

  “WLD: Tam .786 Fib [1,24 $] seviyesinde sıçradı. Yine de bu şeyi uzun vadede satın almazdım; herhangi bir ralli unutulana kadar kısaltılmalıdır. Eğer bu paranın içindeyseniz, satmayı ve ellerinizi bu boktan paradan temizlemeyi düşünün.” OpenAI’den Sam Altman tarafından kurulan bir proje olan Worldcoin, kullanıcıların kimliklerini doğrulamak için iris tarayıcıları kullanıyor. WLD yazı yazıldığı sırada 1,51 dolardan işlem görüyor.

  Yatırımcı, kripto kralının daha geniş dijital varlık piyasasıyla birlikte aniden düşmesinin ardından Bitcoin (BTC) üzerinde de duruyor. Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareketten önce muhtemelen 25.000 $ seviyesini yeniden test edeceğini tahmin ediyor. Bundan sonra çeşitli senaryolar ve tahminler sunuyor, BTC’nin makro yükseliş trendinin riske girebileceği uyarısında bulunuyor. Bitcoin, son 24 saatte %2,5 artışla haberin yazıldığı sırada 26.064 $’dan işlem görüyor.

  Kripto Para Analiz

  Kripto Piyasası: Geleceğe Dair Bakış

  Analist, Bitcoin’in 25.000 $ aralığından ancak daha sonra tekrar test etmek üzere çıkabileceğini söylüyor.

  “Bu tür büyük düşüş hareketlerini oynamanın diğer yolu, fiyatın düşük seviyeleri tekrar ve uzun süre test etmesini beklemektir. Yani tam yükselirken girmeyin, yükselişi/aşağı inişi/fiyatın düşük seviyelere geri dönmesini bekleyin.”

  Ayrıca, Bitcoin’in bir sıçramadan sonra düşüş formasyonu oluşturmaya başlaması olasılığını da göz ardı etmiyor.

  Kripto Para Analiz

  Altcoin Sherpa’nın bu değerlendirmeleri, yatırımcılar ve piyasa takipçileri için dikkate alınması gereken önemli görüşler sunuyor. Yatırımcıların vurguladığı gibi, “Bence girişlerinizde sabırlı olun. Acele etmeyin. Önümüzdeki gün dalgalanma bekleniyor.” Bu, kripto piyasasının geleceğine dair belirsizlik ve potansiyel fırsatlarla dolu olduğunu bir kez daha gösteriyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...