DAHA FAZLA

  Popüler Analist, XRP’nin Yıl Sonuna Kadar Bu Değere Ulaşacağını Açıkladı! İşte O Değer!

  Bir grup öncü analistin görüşlerine göre, 2023 yıl sonu itibarıyla XRP’nin değerinin 0,75 doları aşabileceği öngörülüyor.

  Özet:

  • Bazı analistler, XRP’nin 2023’ün bitiminden önce 0,75 dolar, kısa süre içinde ise 0,80 dolar seviyesine çıkabileceğini belirtiyor.
  • Yükseliş beklentilerine karşın, XRP’nin uzun süredir 0,60 ile 0,65 dolar arasında dalgalanması, kısa vadeli bir fiyat düzeltmesine işaret edebilecek endişeleri artırıyor.
  • Zincir içi veriler, XRP işlemlerinde ve yeni hesap açılışlarında bir azalma olduğunu gösteriyor; bu durum, XRP’deki yükseliş ivmesinin zayıfladığını işaret ediyor.
  xrp haberleri

  Ripple (XRP), Yıl Sonuna Kadar %30 Artış Gösterebilir mi?

  2023 boyunca Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi diğer kripto paraların gerisinde kaldı. Şu anda 0,60 ile 0,65 dolar aralığında istikrar kazanan XRP, yine de bazı analistlerin 2023’ün geri kalanında değer kazanabileceği yönündeki umutlarını koruyor.

  Twitter’da tanınan kripto analistlerinden EAGRAG CRYPTO, bir “Duyarlılık Durumu” grafiği paylaştı. EAGRAG CRYPTO’nun tahminlerine göre, XRP’nin yıl sonuna kadar 0,75 dolara çıkması mümkün. EAGRAG CRYPTO bu konuda şu yorumu yaptı:

  “XRP Ordusu, sabırlı olmaya devam edin. Daha yüksek fiyatlara ulaşmak üzere küçük bir yolculuktayız.”

  Başka bir kripto analisti Dark Defender ise daha önce Aralık ayının başında XRP’nin 0,88 dolara ulaşacağını öngörmüştü, fakat bu tahmin gerçekleşmedi. Şimdi ise Dark Defender, XRP’nin Aralık ayında 0,80 dolara ve 2024’ün Ocak ayında 1 dolara ulaşacağına inanıyor.

  Öte yandan, XRP için olumsuz fiyat tahminleri de mevcut. YouTube kanalı CryptoTV, kısa süre önce XRP’nin 0,60 dolara ulaşabileceğini öngördü. Ayrıca, bazı zincir içi metrikler XRP ağ aktivitesinin 7 Aralık’ta 600.000’e düştüğünü, bu rakamın Aralık ayının başında 1,5 milyon olduğunu bildirdi.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...