DAHA FAZLA

  Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Yükseliş Sürecek Mi?

  Dan Gambardello, Cardano’nun (ADA) piyasa değerinin 2025 yılında 400 milyar dolara ulaşacağını ve fiyatının 11 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Bu yılın başlarından beri görülmeyen seviyelere yükselen ADA fiyatı, analistler arasında yeni bir boğa koşusunun sinyallerini veriyor.

  Özet:

  • 16 Kasım’da 0,40 dolara yükselen Cardano (ADA), yıl içindeki en yüksek seviyelerine ulaştı. Analistler, ADA’nın yeni bir yükseliş trendine girebileceğini öngörüyor.
  • Gambardello, ADA’nın piyasa değerinin 2025’te 400 milyar dolara, fiyatının ise 11 dolara çıkacağını düşünüyor.
  • Lucid ve FieryTrading gibi analistler, ADA için 30 ile 35 dolar arasında değişen fiyat tahminleri yapıyor.
  cardano

  Cardano (ADA) 2025 Yılında 11 Dolara Ulaşabilir mi?

  Cardano (ADA), son dönemdeki başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Uzmanlar, ADA’nın yeni bir boğa dönemine girmeye hazır olduğunu belirtiyor. ADA, son yükselişlerle tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazırlanıyor.

  Dan Gambardello, ADA’nın boğa sezonuna hazırlık sürecinde olduğunu ve Bitcoin’in blok ödülü yarılanmasının ardından ADA fiyatının artacağını öne sürüyor. Bitcoin blok ödülü yarılanması 2024’ün ilk yarısında bekleniyor.

  Gambardello, ADA’nın 2021’deki boğa sezonunda 0,10 dolardan 3 dolara çıkışını temel alarak, 2025’te 400 milyar dolar piyasa değeri ve 11 dolar fiyat tahmini yapıyor.

  Cardano (ADA) Fiyat Tahminleri

  Lucid ve FieryTrading gibi analistler de ADA için tahminlerde bulundu. Lucid, kripto piyasasının toplam değerinin 10 trilyon dolara çıkacağını, ADA’nın ise 30 dolara ulaşacağını öngörüyor. FieryTrading, ADA için 35 dolarlık bir tahmin yapıyor ve 2025’te piyasanın zirveye ulaşacağını, ADA’nın bu süreçte 35 doları geçeceğini düşünüyor.

  Diğer ADA fiyat tahminleri için video içeriğimizi aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...