DAHA FAZLA

  IntoTheBlock’a Göre Bitcoin Yatırımcıları 14 Günde 1.5 Milyar Dolar Topladı!

  Yeni verilerle ortaya çıkan bir trend, derin cepli Bitcoin sahiplerinin son iki haftada kripto para piyasasındaki hareketliliği etkileyecek önemli yatırımlar yaptığını gösteriyor. Bu yatırımlar, Bitcoin ve genel kripto para piyasası için önemli göstergeler sunuyor.

  Büyük Bitcoin Sahipleri Yüklü Yatırımlar Yapıyor

  Piyasa istihbarat platformu IntoTheBlock‘a göre, yüksek net değeri olan BTC yatırımcıları son zamanlarda ciddi yatırımlar gerçekleştirdi. Ağustos ayının ortasından itibaren, piyasa değeri en yüksek olan bu dijital varlığı, büyük miktarda toplamaya başladılar.

  Bitcoin Analiz

  “Bitcoin arzının %0,1’ini ya da daha fazlasını elinde bulunduran adresler son iki hafta içinde BTC varlıklarına 1,5 milyar doların üzerinde ekleme yaptı.”

  Bu önemli toplam, blockchain analiz firması Glassnode‘un sunduğu verilerle de destekleniyor. Glassnode’a göre, en az 10 BTC veya daha fazlasını elinde bulunduran yatırımcı sayısı 150,000’in üzerine çıkarak son üç yılın en yüksek seviyesine ulaşmış durumda.

  “Bitcoin – 10+ coin tutan adres sayısı 157.324 ile son 3 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.”

  Bitcoin Analiz

  Sabit Coin Piyasası ve Kripto Dünyasının Geleceği

  Analiz firması Santiment, kripto para piyasasının daha geniş bir resmini sunuyor. Firmaya göre, en büyük altı sabit coinin (stablecoin) piyasa değerlerinde son zamanlarda dikkat çeken bir artış mevcut. Bu, kripto para piyasasının bir tersine dönüş için hazırlık yapıyor olabileceğini işaret edebilir.

  “Kriptodaki en büyük 6 sabit coinin piyasa değerleri son 18 ayda toplu olarak %25,9 oranında geriledi. Ancak geçtiğimiz Kasım ayında FTX’in çöküşünden bu yana ilk kez büyüme görüyoruz. 22 Ağustos’tan bu yana, birleşik piyasa değerleri 663,2 milyon dolar arttı.”

  Bitcoin Analiz

  Bitcoin şu an 25.889 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve hafif bir düşüş yaşamış durumda. Ancak büyük Bitcoin sahiplerinin ve sabit coin piyasasının son hareketleri, kripto dünyasının geleceği hakkında önemli ipuçları sunuyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...