DAHA FAZLA

  Kripto Uzmanı, Bitcoin’in Boğa Piyasasına Adım Attığını Belirtti

  Öncü Bir Analist, Bitcoin (BTC) Yatırımcılarının Yol Gösterdiği Bir Boğa Piyasası Hakkında Konuşuyor

  Bitcoin çağrılarıyla büyük bir takipçi kitlesi kazanan tanınmış bir analist, kripto kralının şu anda tam anlamıyla bir boğa piyasasının içinde olabileceğine inanıyor.

  Credible Crypto takma adını kullanan analist, 355.800 takipçisi bulunan X sosyal medya platformunda, sürekli vadeli işlem piyasasında kaldıraç kullanan Bitcoin tüccarlarının BTC rallisini yönlendirdiğini belirtiyor.

  bitcoin computer graphic card 2

  Analiste göre, BTC’nin yükselişini önde götüren kaldıraçlı yatırımcılar, belki de en sağlıklı yol olmayabilir, ancak Bitcoin’in tam anlamıyla bir boğa piyasası yolunda ilerlediğini gösteriyor olabilirler.

  “Gördüğümüz her şey, bu rallinin temel olarak teknik analizlere dayalı olduğunu gösteriyor; bu, genellikle sağlıklı bir ralli için tercih edilen bir şey değil, ancak yine de bu ralli sırasında zaman içinde yeni zirvelere ulaşacağımızı gösteriyor. Sürekli olarak artan yüksek fonlama oranları görüyoruz. Sürekli olarak daha yüksek vadeli işlem oranları elde ediyoruz.

  Tam anlamıyla bir boğa piyasasına yaklaştığımızda, bu durum değişmeyecektir. Muhtemelen, düşük finansmanla başladığımız bir ortamdan sürekli yüksek finansmana sahip olacağımız ve sürekli olarak piyasayı etkileyen kalıcı vadeli işlemlere sahip olacağımız bir ortama geçiş görüyoruz. Bu hedefe ulaşmak mümkün.”

  Analist ayrıca, kaldıraçlı yatırımcıların ralliye öncülük etmesinin yanı sıra, spot piyasa alıcılarının da yükseliş trendini desteklediğini vurguladı.

  “Bu sadece anlık bir itici güç değil, aynı zamanda her konsolidasyonda spot piyasa emilimi gibi görünen bir durumla karşılaşıyoruz. Bu, fiyatın daha fazla düşmesini engelliyor. Bu nedenle, agresif spot alıcıların yerine, bu satışları sakin bir şekilde emen spot alıcılar bulabileceğimiz bir ortamda karşılaşabiliriz.”

  grf 343
  Kaynak: CredibleCrypto/X

  Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, 41.676 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...