DAHA FAZLA

  Kripto Analisti: Bitcoin’de Yükseliş Rüzgarları Esiyor!

  Bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) S&P 500 (SPX) karşısında olumlu bir yönelim göstermekte olduğunu belirtiyor.

  Uzman Kaleo, Bitcoin‘in SPX karşısında tarih boyunca olumlu bir hareket sergilediğini ve bu hareketin devam edebileceğini paylaşıyor.

  “Şu an gördüğümüz şema, bana şunu düşündürüyor: BTCUSD/US500. Eğer daha atak bir hareket planlıyorsanız, bu sizi daha da cesaretlendirebilir.

  Önceki yıl içinde, 2023’te BTC’nin S&P 500 karşısında nasıl büyük bir düşüş trendi yaşadığına şahit olduk. Ancak, bu düşüş trendi her kırıldığında, ciddi bir yükseliş hareketi gözlemledik.”

  btc 65
  Kaynak: Kaleo/X

  Usta yatırımcı, Bitcoin’in 28.000 dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacağını merakla takip ediyor ve eğer bu seviyeye ulaşırsa, BTC’nin olumlu ivmesinin teyit edilmiş olacağını ifade ediyor.

  “Şu an dikkat etmemiz gereken, net yeşil mumların tam anlamıyla daha yüksek seviyelere ulaşmadığı. Ancak, daha önceki trend kırılmalarına bakarsanız, bu hareketin tam olarak düz olmadığını görebilirsiniz. Sonrasında daha yüksek bir hareket eğilimi gözlemliyorum…

  Benim tahminim bu yükselişin devam edeceği yönünde. Bence istediğimiz hareket bu. Daha korumacı bir yaklaşım sergilemek isterseniz, hedef olarak 28.000 doların iyi bir seviye olabileceğini belirtmek isterim. Sadece BTC ve borsaya odaklandığımızda, bu senaryoya inanmak için iyi bir sebep olduğunu düşünüyorum.”

  Bitcoin, bu makalenin kaleme alındığı anda, son 24 saatte %1,5 değer kaybederek 27.561 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...