DAHA FAZLA

  Santiment Analizi: %16.000’lik Artış Sonrası Yeni Memecoin Düzeltmeye Hazır mı?

  Kripto para dünyası, Santiment gibi analiz firmalarının dikkatle izlediği, heyecan verici fırsatlarla dolu bir labirent gibi, her dönemeçte yeni bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Sıradışı isimlerle anılan memecoinlerden, devasa piyasa dalgalanmalarına kadar her anı, yatırımcıların dikkatle takip ettiği bir oyun alanı haline gelmiştir. Son dönemde dikkat çeken bir yükselişe sahne olan HarryPotterObamaSonic10Inu ve genel kripto piyasasındaki dinamikler, hem fırsatları hem de riskleri beraberinde getiriyor.

  HarryPotterObamaSonic10Inu’nun İlgi Çekici Yükselişi

  Bir kripto analiz firması olan Santiment, üç ay içinde 160 milyon dolarlık piyasa değerine ulaşan değişken bir memecoin olan HarryPotterObamaSonic10Inu (BITCOIN) hakkında araştırma yapıyor. Çılgınca adlandırılmış ve doğası gereği riskli bu köpek madalyonun soğumaya hazır olup olmadığını tahmin etmek için birkaç göstergeyi yakından takip ettiklerini söylüyor.

  “Bloktaki en büyük memecoin pompalama yöntemlerini durdurmadı. Bugün birçok altcoin geri çekilmesine rağmen, HarryPotterObamaSonic10Inu fiyatı Ağustos ayında şu anda +%182. Hacim ve ağ büyümesini (yükseliş iyidir) ve sosyal hakimiyeti (yükseliş kötüdür) izleyin.”

  HarryPotterObamaSonic10Inu Mayıs ayını 0,00095 dolardan kapattı ve bu haberin yazıldığı sırada %16.400’den fazla bir artışla 0,157 dolardan işlem görüyor.

  Santiment haberleri
  Kaynak: Santiment/X

  Santiment İncelemesi: Geniş Kripto Piyasası ve Bitcoin’in Durumu

  Daha geniş kripto piyasası durgunlaşıyor gibi görünse de Santiment’e göre, kayıp işlemleri arttıkça bazı blok zinciri projelerinin yakında toparlanabileceğini belirtiyor. “Piyasalar bir ralli konusunda herhangi bir çekiş bulmakta başarısız olmaya devam ettikçe, yatırımcılar her varlık arasında giderek daha fazla kayıtsızlık gösteriyor. Tarihsel olarak, herhangi bir kâr elde etmeye kıyasla zarar işlemlerinin bu yüksek oranı, bir sıçrama olasılığını artırıyor.” şeklinde yorumluyor.

  Santiment haberleri
  Kaynak: Santiment/X

  Santiment ayrıca Bitcoin’in fiyat hareketinin, Ağustos ayında şu ana kadar düşüş gösteren S&P 500’ün (SPX) performansından tarihsel olarak olumlu bir korelasyon işareti gösterdiğini de fark ediyor.

  “Bitcoin 29.400$’lık dar bir fiyat aralığında kalmaya devam ediyor, ancak bu yatay seyir Ağustos ayında S&P 500 gibi hisse senedi piyasalarından daha iyi bir performans sergiliyor. Temmuz ortasında başlayan korelasyon kırılması tarihsel olarak kripto fiyatları için faydalıdır.”

  Santiment haberleri
  Kaynak: Santiment/X

  Bitcoin son 24 saatte %1,4 düşüşle, yazım sırasında 28.762 $’dan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...