DAHA FAZLA

  Usta Analist, Bitcoin’in Yükselişe Geçtiğini İddia Ediyor: İşte Yeni Tahminler

  2018 yılında Bitcoin’in (BTC) en düşük seviyesini başarıyla öngören ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan tanınmış bir kripto para analisti, lider kripto para biriminin değer kazanacağı yönünde tahminlerini paylaşıyor.

  Analist Bluntz, Bitcoin’in iki haftalık bir durgunluk sürecinin ardından değer kazanma noktasına geldiğini belirtiyor.

  Teknik analizlerinde Elliott Dalga Teorisi’nden yararlanan Bluntz, Bitcoin’in öncelikle 38.000 dolarlık bir değere ulaşacağını, ardından oluşacak dalgalanmalar sonucu fiyatın 42.000 dolar seviyelerine erişebileceğini öngörüyor.

  Elliott Dalga Teorisi, bir varlığın ana trendinin beş dalga biçiminde ilerlediğini ve düzeltmelerin ise üç dalga ile gerçekleştiğini ifade eder.

  btc grf 1
  Kaynak: Bluntz/X

  Bu yazı kaleme alındığı sırada Bitcoin, Ekim ayı ortasından itibaren yaklaşık %30’luk bir artışla 35.350 dolar seviyesinden işlem görmekte.

  Bluntz ayrıca, piyasa değerine göre yedinci sırada yer alan ve merkezi olmayan uygulama platformu olan Solana’nın (SOL), önemli miktarda birikim sonrası düşüş eğilimindeki kanalından çıktığını ve duraklama dönemine girdiğini aktarıyor.

  Analistin öngörülerine göre Solana, yukarı yönlü bir harekete geçmeden önce belirli bir fiyat aralığında işlem görebilir ve ilk hedef fiyatın %10 üzerinde olabilir.

  sol grf 1
  Kaynak: Bluntz/X

  Bu yazının yazıldığı anda Solana, Ekim ayı ortasından bu yana %100’den fazla bir değer artışıyla 43,23 dolar değerinde işlem görmekte.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...