DAHA FAZLA

  Santiment: Kripto Boğaları İçin Fırsat Sunan 5 Altcoin

  Blockchain analiz platformu Santiment, beş kripto varlıkta yükseliş sinyalleri tespit etti, Bitcoin (BTC) ile karşılaştırıldığında altcoin fiyatlarında daha büyük düşüşler yaşanırken.

  Bu 5 Altcoin Kripto Boğalarının Hedefinde

  Santiment, Litecoin (LTC) ve diğer dört altcoinin değerinin hak ettiğinden daha düşük olduğunu ve birçok yatırımcının zararlarını telafi etmeye başladığını belirtti.

  Santiment’in ifade ettiğine göre, Litecoin dışında, merkeziyetsiz borsa Serum (SRM), peer-to-peer işbirliği platformu Radicle (RAD), non-fungible token (NFT) oluşturma ve doğrulama hizmeti VIDT Datalink (VIDT) ve metaverse ekosistemi Highstreet (HIGH) da dip seviyeye ulaşabilir.

  “Bitcoin ve Ethereum kendi aralıklarında direnirken altcoinler düşüş yaşamaya devam ederken, birçok kişinin fırsat alanlarına yönelmeye başladığını görüyoruz. Yatırımcıların özellikle zorlandığı ve yakında dip seviyelere ulaşabilecek varlıklar arasında LTC, SRM, RAD, VIDT ve HIGH bulunuyor.”

  Bitcoin‘e geri dönen Santiment, borsalardaki amiral gemisi kripto varlığının arzının 65 ayın en düşük seviyesinde olduğunu belirtiyor. Şirkete göre, borsalarda düşük Bitcoin miktarı, BTC için olası bir yükseliş trendi göstergesi olabilir.

  “Borsalardaki Bitcoin miktarı şu anda Aralık 2017’den beri en düşük düzeyde bulunuyor. Beş buçuk yılın en düşük seviyesi, yatırımcıların kendi kendine saklamaya olan ilgisinin arttığına ve borsa cüzdanlarından geri satma riskinin azaldığına işaret ediyor.”

  Kripto Bogalari 1

  Santiment, ayrıca borsalardaki BTC arzındaki azalışın ortasında, Binance soğuk cüzdanının denetiminden iki milyar doların üzerinde Bitcoin’in aktarıldığını belirtti.

  “Bitcoin’in en büyük balina adreslerinden biri olan Binance soğuk cüzdanı bugün oldukça hareketli. 4 işlemle, bu cüzdan toplamda 2,26 milyar dolar değerindeki BTC’yi elden çıkardı. Bitcoin’in borsalardaki arzı %6,78’den %5,84’e düştü.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...