DAHA FAZLA

  Ünlü Analist, Ethereum İçin Yıl Sonu Tahminini Açıkladı

  Önemli bir kripto strateji uzmanı, popüler akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) yılsonuna kadar değer kazanacağını öne sürüyor.

  Analist Inmortal’a göre Ethereum, 2023 yılı sonlanmadan önce önemli bir değer artışı yaşayabilir.

  Bununla birlikte Inmortal, ETH’nin yükselişe geçmeden önce bir düzeltme yaparak 1.300 dolara kadar düşebileceğini belirtiyor.

  “ETH için bu senaryoyu bekliyorum. Stratejim sabit, ister 1.500 dolar, ister 1.300 dolar olsun, alıma devam ediyorum. Basit strateji, sade yaşam.”

  eth 3
  Kaynak: Inmortal/X

  Analiste göre, yatırımcının çizdiği grafik, Ethereum’un yıl sonuna kadar 2.000 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. Ayrıca, Ethereum’un 2024’ün ilk çeyreğinde 2.500 dolar seviyesini aşabileceği belirtiliyor.

  Yazının kaleme alındığı an itibariyle, Ethereum’un değeri 1.590 dolardı.

  Bitcoin (BTC) konusunda ise Inmortal, kripto para biriminin 27.300 dolarlık direnç seviyesine geri dönmeden önce 25.800 dolarlık destek seviyesini yeniden test edeceğini düşünüyor.

  “25.800 dolar, tek hedefim.”

  btc 9
  Kaynak: Inmortal/X

  Yazının yazıldığı anda, BTC 26.286 dolardan alıcı buluyor.

  Inmortal, aynı zamanda merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren Radix (XRD) projelerini de yakından inceliyor. Inmortal’a göre Radix, Babylon güncellemesinin ana ağa lansmanı yapılacağı dönemde, 0,086 dolar seviyesine ulaşması muhtemel.

  Proje web sitesinde belirtildiği üzere Babylon güncellemesi, Radix’e kuvvetli akıllı sözleşme özellikleri kazandıracak ve yeni bir DeFi ekosistemi oluşturacak.

  Inmortal şöyle diyor:

  “Kitap gibi bir yeniden test, o zamandan bu yana +%30. Ana ağ lansmanı 3 gün içinde. Babil.”

  rdx 3
  Kaynak: Inmortal/X

  Yazının yazıldığı sırada, RDX 0,061 dolar değerinde işlem görüyordu.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...