DAHA FAZLA

  Ethereum’un Potansiyel Yükselişi: 3.100 Dolar Hedefine Ulaşma Yolunda InQubeta’nın Rolü

  2023 yılı içinde %73’lük etkileyici bir artış sergileyen Ethereum (ETH), kripto para piyasasında Bitcoin (BTC)’in ardından ikinci sırada yer almayı sürdürüyor. Piyasa analistleri ve yatırımcılar, ETH’nin gelecekte Bitcoin’i geçme potansiyeline sahip olduğunu öngörüyorlar. Bu büyüme trendi, Ethereum’un kripto para dünyasındaki etkisini ve önemini daha da pekiştiriyor.

  InQubeta (QUBE): Yapay Zeka Destekli Bir Yatırım Fırsatı

  Öte yandan, InQubeta (QUBE) adı verilen yeni bir proje, büyüme potansiyeli ile göz dolduruyor. Bu proje, yapay zeka (AI) tabanlı yatırımlara erişim imkanı sunuyor. Ethereum ağında hayata geçirilen InQubeta, akıllı sözleşmeler, ERC-20 standardı ve fraksiyonelleştirme yöntemleriyle kripto yatırımlarını daha erişilebilir hale getiriyor.

  InQubeta’nın İncelemesi

  Ethereum, son dönemlerde istikrarlı bir artış göstererek, bu yılın en yüksek fiyat seviyelerine ulaşmayı başardı. Bitcoin’den sonra en popüler ikinci kripto para olarak kabul edilen Ethereum, geleceğin en değerli kripto parası olma potansiyeline sahip olduğu görüşünü destekleyen birçok yatırımcı tarafından takip ediliyor. QUBE, özellikle özellikleri ve büyüme potansiyeli ile dikkat çekiyor.

  byhodl ethereum whales relocate

  Defi ve Yapay Zeka Bir Arada: InQubeta’nın Yenilikçi Yaklaşımı

  InQubeta ağı, şirketlere, fon toplama amacıyla hisse senetleri yerine eşsiz tokenler (NFT’ler) veya ERC-20 tokenları kullanma olanağı sunuyor. Bu tokenlar, yatırımcılara bilinçli yatırım kararları almaları için gerekli tüm bilgileri içeren ve NFT pazarında oluşturulan ve satılan tokenlardır. NFT pazarında satın alınan bu tokenlar, yüksek likiditeye sahip olup, yatırımcılar tarafından istedikleri zaman yeniden satılabilir. QUBE sahipleri, ayrıca ekosistemin demokratik yönetimine katılım hakkına ve stake ederek ödül kazanma şansına sahiptirler.

  Ethereum’un 3.100 Dolarlık Potansiyeli

  Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, Ethereum’un 2.150 dolarlık kritik direnç seviyesini aştığı takdirde fiyatının 3.100 ile 3.600 dolar aralığında değişebileceğini öngörüyor. ETH, bu yılki en yüksek fiyat seviyelerine ulaşarak yükseliş eğilimini devam ettiriyor. SEC tarafından onaylanacak bir Spot Bitcoin veya Ethereum ETF’si, ETH fiyatlarını Poppe’nin tahminlerinden daha yüksek seviyelere taşıyabilir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...