DAHA FAZLA

  VanEck’e Göre 51.000 Dolarlık Ethereum (ETH) Şimdi Masada!

  Global yatırım yönetimi şirketi VanEck, Ethereum‘un (ETH) uygun koşullar sağlandığında yedi yıldan daha kısa sürede 51.000 dolara çıkabileceğini belirtti.

  VanEck Ethereum hakkında açıklama yaptı

  Yeni bir analiz raporunda VanEck, Ethereum’un on yıl sonuna kadar göstereceği performans için temel, kötümser ve iyimser senaryoları sundu.

  VanEck, tahmin yöntemini şu şekilde ifade etti:

  “Ethereum’un, en yüksek getiri potansiyeline sahip iş alanlarının önemli bölümlerini içeren, açık kaynaklı küresel yerleşim ağı olarak öne çıktığı varsayımına dayanarak bu öngörüleri sunuyoruz. Bu tür akıllı sözleşme platformlarından oluşan bir portföyde, lider platformun büyük pazar payını elde etmesi beklenen bir opsiyonlar setine sahip olduğumuzu düşünüyoruz.”

  VanEck, Ethereum’un artık sadece %15 pazar hakimiyetine sahip en iyi yerleşim sistemi veya akıllı sözleşme platformu olmadığını düşünerek, ETH’nin kötü senaryoda 2030’a kadar 343,29 dolara düşebileceğini belirtti.

  VanEck

  Ancak, ETH için durumlar olumlu gelişirse, VanEck 11.848,62 dolarlık bir temel senaryo fiyat hedefi ve 51.006 dolarlık bir iyimser senaryo sundu.

  Şirket, ETH’nin muhtemelen Bitcoin’e benzer, fakat biraz farklı bir değer saklama varlığı olma yolunda olduğunu ifade etti.

  “Sonuç olarak, ETH’nin sadece işlem yapılabilen bir para birimi veya petrol ve doğal gaz gibi tüketilebilir bir madde olmadığını savunuyoruz. Ethereum’un kanıtlanmış kod esnekliği ve fayda odaklı gelişen sosyal fikir birliği sayesinde, ETH’nin Bitcoin gibi tam bir değer saklama varlığı olmasa bile, yine de insan sermayesini en üst düzeye çıkarmak isteyen devlet aktörleri için bir değer saklama varlığı haline geleceğine inanıyoruz (Bitcoin’in enerji kullanımını en üst düzeye çıkarması gibi).”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...