DAHA FAZLA

  Haftalık %30’luk Artışla THORChain (RUNE) Fırtınası Başladı!

  Kripto para dünyasında dalgalanmalar hiç eksik olmaz, ancak THORChain (RUNE) bu kuralın bir istisnası gibi görünüyor. Genel piyasadaki düşüşlere meydan okuyarak RUNE, haftalık bazda muazzam bir performans sergiledi, kendisini diğer birkaç öne çıkan kripto paranın arasında yer aldı.

  Bitcoin, dün itibariyle değer kazanmaya devam etse de, 26.000 dolar bandında işlem görme mücadelesini sürdürüyor. Bu, altcoin’lerin yeniden yükselişe geçmeleri ve kripto para piyasasının kısmen yeşile dönmesi anlamına geliyor.

  Bitcoin 26.000 Dolar Seviyesinde Mücadele Ediyor

  Son zamanlarda Bitcoin ve kripto para piyasası için oldukça hareketli günler yaşandı. Avrupa’nın ilk spot Bitcoin ETF’i piyasaya sürüldü ve Bitcoin 29.700 dolara kadar yükseldi. Ancak, bu yükseliş uzun sürmedi, Perşembe günü 29.000 doların altına geriledi.

  SpaceX‘in Bitcoin satışı yaptığına dair haberler, Bitcoin ve kripto para piyasasında büyük bir düşüşü başlattı. BTC fiyatı bu söylentiyle hızlı bir şekilde 25.300 dolara düştü, son iki ayın en düşük seviyesine ulaştı, ancak sonrasında 26.000 dolara toparlandı. Lider kripto para birimi, 20 Ağustos 2023 itibariyle 26.137 dolar seviyesinde işlem görüyor.

  THORChain RUNE

  RUNE Yükseliş Trendine Devam Ediyor

  Altcoin’ler de son düşüşten toparlanmaya başladı. Özellikle Ethereum, BNB, XRP, ADA, DOGE, SOL gibi yüksek piyasa değerine sahip kripto paralar yönlerini yukarı çevirdiler. Ripple (XRP) son 24 saatte %7,8 oranında değer kazanarak 0,544 dolara yükseldi ve 0,5 dolar desteğini korudu.

  Genel piyasadaki sert düşüşlerin etkileri haftalık bazda devam ederken, THORChain (RUNE) bu süreçte ön plana çıkıyor. RUNE, haftalık bazda %35 oranında değer kazanarak, kripto para piyasasının en iyi performans gösterenleri arasına giriyor.

  Kripto para piyasasının toplam değeri, yaşanan yükselişlerle bir miktar toparlandı. CoinMarketCap verilerine göre, kripto para piyasasının toplam değeri 1,050 trilyon dolar seviyesinde. Bu, THORChain gibi güçlü performans gösteren altcoin’lerin, piyasanın geleceği üzerinde önemli bir etkisi olabileceğine işaret ediyor.

  Özetlemek gerekirse, THORChain (RUNE) kripto para piyasasının zorlu dönemlerine meydan okuyor ve yükseliş trendini sürdürüyor. Bu, yatırımcılar için yeni fırsatlar doğurabilir, piyasanın geleceğine dair umut vaat edebilir. Her ne kadar dalgalanmalar devam etse de, RUNE gibi paraların sağlam duruşu, kripto ekosisteminin dinamizmini ve canlılığını vurguluyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...