DAHA FAZLA

  Merkezi Olmayan Altcoin Borsası, Büyük Destekle %70’lik Haftalık Artış Kaydetti

  Merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan PancakeSwap (CAKE), topluluğu tarafından önerilen bir token arz kesintisine büyük destek gösterilmesinin ardından hızla değer kazanıyor.

  PancakeSwap’in topluluk üyelerinin %97’den fazlası, dijital varlığın token arzının maksimum 450 milyon ile sınırlandırılması yönünde oy kullandı. Bu teklif, CAKE tokeninin şimdiye kadar elde ettiği tutarlı deflasyonu göz önünde bulundurarak ve “ultrason yolculuğunu” hızlandırmayı hedefleyerek, toplam arzı 450 milyon CAKE ile sınırlamayı amaçlıyor.

  c455039c30fd4bf69f0e6c53222038c0

  Şu anda toplamda 388 milyon CAKE tokenı bulunan platform, bu yeni ve daha düşük sınırın, tüm zincirlerde pazar payı kazanmaya ve mevcut CAKE modelini sürdürmeye yeterli olacağına inanıyor.

  Bu arz kesintisi, PancakeSwap’ı enflasyonist bir modelden uzaklaştırırken, aynı zamanda gelecekteki büyümesini de destekleyecek bir adım olarak görülüyor. Toplam arzın düşürülmesi, CAKE’in değerini artırma yolunda önemli bir ölçüt olarak kabul ediliyor ve PancakeSwap’in hiperenflasyonlu tokenomik modelinden uzaklaşmasına dair net bir işaret oluşturuyor.

  450 milyon CAKE sınırı, platformun Ethereum, Ethereum’un katman-2 ağları ve yeni iş ortaklıkları gibi alanlarda pazar payı kazanmasını destekleyecek yeterli bir arz sağlıyor.

  Bu yazının hazırlandığı sıralarda CAKE, 3,76 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu, son 24 saatte %8,81’lik bir kazanç ve 21 Aralık’taki 2,20 dolarlık fiyatından bu yana yaklaşık %70’lik bir artış anlamına geliyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...