DAHA FAZLA

  Chris Burniske, Ethereum’a Karşı Yükselen Bir Kripto Hakkında Görüşlerini Paylaştı

  Usta analist Chris Burniske, Ethereum’un (ETH) en ciddi rakiplerinden birinin yakın zamandaki büyüme potansiyeli konusunda oldukça umutlu.

  Kripto analisti Chris Burniske, Solana’nın (SOL) dijital varlık sektöründe yakın gelecekteki büyüme için en iyi “alternatif” fırsat olduğunu belirtiyor.

  Daha önce ARK Invest’te kripto bölümünün başında olan Burniske, SOL’un mevcut piyasa değerlendirmesinin, ETH’nin 2018’deki durgun dönemine benzediğini ifade ediyor.

  “ETH 2018/2019’da genel kabul görmemişti, ancak şu anda geniş bir kabule sahip ve kripto sektöründe önemli bir yere sahip. Ancak, SOL şu an için piyasada genel bir kabul görmeyen en değerli varlık olarak öne çıkıyor. Geniş kabul gördüğünde ise dikkatli olmalıyız, birçok yatırımcı bu durumdan olumsuz etkilenebilir.”

  Solana ve Ethereum’un (SOL/ETH) karşılaştırmasını incelediğimizde, yatırımcının, bu ikilinin eski kripto borsası FTX’in yaşadığı düşüşten kaynaklanan kayıplarını telafi edebileceğini düşündüğünü görüyoruz. FTX, Solana ile sıkı ilişkilere sahipti ve yaşadığı düşüş, Ethereum’un rakibi olan bu ekosisteme belirsizlik kattı.

  “SOL/ETH paritesinin 0,02 [ETH] seviyesine ulaşması için biraz daha zamanı var, ancak FTX’in yaşadığı sorunları telafi edecektir.”

  sol eth

  Yazının kaleme alındığı anda SOL, son 24 saatte %9’luk bir artışla 29,51 dolar seviyesinden işlem görüyor.

  Aynı kripto analisti, diğer yatırımcıların yapay zeka (AI) konusundaki ilgisinin arttığına, ancak dijital varlık sektöründeki fırsatları göz ardı ettiklerine dikkat çekiyor.

  “Yapay zeka popülerlik kazanırken, bazı risk sermayedarları kripto paraları göz ardı ediyor. Ancak, birçok yapay zeka projesinin, veri yönetimi sorunları nedeniyle yatırımcılar için risk teşkil edebileceğinin farkında değiller. Web3 teknolojisi, yakın gelecekte büyük başarılara imza atabilir.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...