DAHA FAZLA

  Hoskinson’un Cardano Açıklaması: Kripto Dünyasını Sarsan Büyük Olay!

  Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’nun geleceğini çok parlak görüyor ve bu düşüncelerini geçtiğimiz günlerde Denver’da gerçekleştirilen Rare Evo 2023 etkinliğinde katılımcılarla paylaştı.

  Hoskinson’un Cardano İçin Büyük Hayalleri

  Rare Evo 2023’teki konuşmasında Hoskinson Cardano’nun, piyasa değeri bakımından şu an en büyük sekizinci dijital varlık olduğunu belirtti. Ancak onun vizyonunda bu sıralama böyle kalmayacak. Hoskinson, ADA’nın yüksek ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik kapasitesi sayesinde Bitcoin ve Ethereum’u geçeceğine inancını belirtti.

  “İnsanlar merkezi olmayan yönetimden çekinse de, bu yönetim türü insanlara gerçek potansiyellerini gösterme şansı veriyor. Bu nedenle, ADA’nın dünyanın en büyük kripto para birimi olacağına dair güçlü bir inanca sahip.”

  Cardano Haberleri

  ADA’nın Toplumsal Dönüşümü

  Hoskinson, ADA’nın sadece bir kripto para birimi olmadığını, çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Akıllı sözleşme platformu olarak Cardano’nun, mevcut bankacılık sistemi gibi toplumsal altyapıları değiştirme potansiyeline sahip olduğunu vurguladı. Ona göre, ADA yeni bir dijital ulusun, yeni bir toplumun omurgası olacak.

  “Bu, birbirimize yeniden güvenmeye başlayabileceğimiz bir yer olacak. Oylarımızın, paralarımızın ve dijital yaşamlarımızın merkezi olacak, çünkü biz bunu hak ediyoruz.”

  Son olarak ADA, bu haberin yazıldığı son 24 saat içerisinde %0,64 artışla 0,26$ değerinden işlem gördüğüne dikkat çekmek gerekir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...