DAHA FAZLA

  Analist: Bu Altcoin’ler Şu Anda ‘Alım Fırsatı’ Sunuyor!

  Kripto uzmanı ve YouTuber Vance, birçok kripto paraların şu sıralar kritik “satın alma alanlarında” olduğunu ve yakında büyük getiriler sunabileceğini belirtiyor.

  Analist Shon, Cardano (ADA), Gala (GALA) ve SushiSwap (SUSHI) gibi dijital paraların ana destek noktalarına yaklaştığını ve yeni bir yükseliş dalgası için hazırlandığına vurgu yaptı.

  Cardano’nun 0,35 dolarlık destek seviyesinde bulunduğunu belirten grafiği öne çıkararak, “Cardano, kısa vadede hala gözdem” ifadesini kullandı. “Gala yükselişte – trendin yeniden değerlendirilmesini gözlemleyin. Yeni bir hareket için hazırım.” dedi. Aynı zamanda Sushi’nin güçlü bir geri dönüş potansiyeli taşıdığını belirtti ve “Sushi ivme kazanacak” diye ekledi.

  altcoin

  Shon, yaklaşan dönemde Bitcoin (BTC) egemenliğinin azalacağını ve bu durumun diğer kripto paraların daha aktif olmasına imkan tanıyacağını dile getirdi. Bitcoin’den elde ettiği kazançları değerlendirip, altcoinlere daha çok yöneleceğini belirtti.

  Bitcoin’in piyasa dominasyonunu değerlendirirken, “Belli bir noktada tüm kripto paralarda yükseliş bekliyorum” ifadesini kullandı. “Altcoinlerin sıçrama yapacağı bir dönem daha var” dedi.

  Uzman, Bitcoin’in fiyat hareketlerini ve kritik seviyeleri yakından izlediğini belirtti ve altcoinlerdeki yükselişin doğrulanmasını beklediğini söyledi. Yatırımcılara sıkı zarar durdurma stratejileri kullanmalarını ve trend kırılmaları gibi grafiksel özelliklere dikkatli olmalarını tavsiye etti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...