DAHA FAZLA

  Zilliqa Blockchain, Blok Üretimindeki Sorun Sebebiyle İşlem Aktivitesini Askıya Aldı

  Zilliqa’nın teknik ekibi, blok üretimindeki aksaklıkların sebeplerini araştırırken, şirket tüm işlemlerin geçici olarak durdurulması gerektiğine dair bir bildiri yayınladı. Bu durum, Zilliqa ağı üzerinde gerçekleştirilen para yatırma ve çekme işlemlerini de kapsıyor. Blockchain ağlarının sürekli ve stabil çalışmasını sağlayan bu temel süreç, işlemlerin kaydedilmesi ve onaylanması için yeni blokların oluşturulmasını içerir. Bu sürecin kesintiye uğraması, işlem hızında gecikmelere ve genel ağ işleyişinde olumsuz etkilere yol açabilir.

  Zilliqa

  Bu süre zarfında Zilliqa, kullanıcıların fonlarının güvende olduğunu ve zincir içi işlemleri kontrol ederek bu güvenliği teyit edebilecekleri bir araç sunduğunu duyurdu.

  Benzer bir durum geçtiğimiz haftalarda, artan trafik nedeniyle bir saatten fazla süreyle hizmet veremeyen önde gelen Arbitrum ağında da yaşandı. Mevcut boğa piyasası, blockchain ağlarının artan kullanıcı trafiği ve teknik zorluklar karşısında operasyonlarını sürdürebilme yeteneğini ciddi bir testten geçiriyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...