DAHA FAZLA

  Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Singapur’un Kripto Yaklaşımını Övdü

  Ripple Labs’ın CEO’su, şirketin Singapur’da faaliyet gösterme izni almasının ardından, bu ülkenin kripto varlıklar konusundaki tutumunu takdirle karşıladı.

  Ripple, son basın bildirisinde, Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) dijital varlık hizmetleri sunma hakkı veren bir ödeme lisansı aldığını duyurdu.

  Başkan Brad Garlinghouse, Singapur’un kripto varlıkların düzenlenmesi konusundaki yaklaşımını pragmatik ve yenilikçi olarak nitelendirdi.

  “Singapur, büyük bir global finans merkezi olarak, kripto varlıklara pragmatik ve yenilikçi bir yaklaşım benimseme konusunda liderlik ediyor – Ripple olarak, MAS MPI (Ana Ödemeler) için prensipte onay alan birkaç şirketten biri olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Dijital ödeme belirteci hizmetleri için lisans!”

  Ripple Labsin CEOsu 1

  Garlinghouse, MAS’ın dijital varlık sektörü için net ve uygun yönergeler oluşturduğunu belirtti.

  “MAS, dijital varlıkların yenilikçiliğini, gerçek dünya avantajlarını ve bunun global finans sistemine getireceği faydaları tanıyarak, açık yol kuralları belirleme konusunda dünya lideri olmaya devam ediyor.

  Singapur’daki dijital varlık ekosisteminin büyümesini ve gelişimini birlikte ilerletmek için bu işbirliğini güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

  Ripple‘a göre, Singapur, şirketin “muazzam bir büyüme eğrisi” olarak nitelendirdiği gelişmekte olan kripto ekonomisi nedeniyle iş yapma konumunda tercih edildi.

  “Ripple, 2022’de ODL (On Demand Liquidity) için küresel çapta eşi benzeri görülmemiş bir iş hızı yaşadı – bu büyümenin büyük bir kısmı Singapur operasyonlarından kaynaklandı.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...