DAHA FAZLA

  Polygon’daki Balina Hareketleri: MATIC Biriktiren Balinaların Yükselişi Ne Anlam Taşıyor?

  Polygon (MATIC), yakın zamanda meydana gelen ufak bir fiyat ayarlamasının ardından toparlanma sürecine girdi. En güncel verilere göre, son bir hafta içinde balinalar 120 milyonu aşkın MATIC token topladı.

  Son dönemde Polygon (MATIC) ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Tanınmış kripto para analisti Ali Martinez’in yaptığı analize göre, balinalar son bir haftada ortalama 0,754 dolar fiyatla 90.480.000 dolar değerinde, yaklaşık 120.000.000 MATIC satın aldı.

  Ali Martinez’in vurguladığı gibi, bu balina hareketleri sadece 100.000 dolar ve üzeri işlemleri kapsıyor. Martinez’in paylaştığı grafiğe göre, balinaların topladığı MATIC miktarı 14 Kasım’dan beri görülen en yüksek seviyelerde. Bu durum, Polygon’a karşı balinaların artan ilgisini gösteriyor.

  polygon 1

  Polygon ekosisteminde yaşanan gelişmeler göz önüne alındığında, balinaların bu platforma olan ilgisi şaşırtıcı değil. Polygon, özellikle oyun sektörü için önemli bir katman-2 ağı olarak kendini ispatlamış durumda. Kurduğu stratejik ortaklıklarla bu alandaki lider adaylarından biri olduğunu gösteriyor.

  Geçtiğimiz haftalarda, Binance’in katman-2 ağı üzerinde Circle’ın stablecoin’i USD Coin’i (USDC) destekleyeceğini açıklamasının ardından, Polygon önde gelen kripto para borsalarının ilgisini çekti. Bu durumun, USD Coin (USDC) desteği ile Polygon ekosistemine daha fazla kullanıcı çekmesi ve ekosistemin genişlemesi bekleniyor.

  Polygon (MATIC) Şu An Ne Kadar?

  Polygon’a (MATIC) olan ilgiyi artıran bir başka etken ise, protokolün ağ geliştirmelerine sürekli ve istikrarlı bir şekilde odaklanması. Polygon, yakın zamanda Ethereum ağındaki POL güncellemesini başarıyla tamamladı.

  Bu gelişmelerin ardından MATIC fiyatında önemli yükselişler görüldü. CoinGecko verilerine göre, Polygon (MATIC) şu anda 0,765 dolar civarında işlem görüyor. Son 30 gün içinde MATIC fiyatı %17’den fazla artış gösterdi.

  Balinaların MATIC toplama eğiliminin devam etmesi durumunda, MATIC fiyatının gelecek dönemlerde yeni zirvelere ulaşması bekleniyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...