DAHA FAZLA

  Pepe Coin Yatırımcıları Robinhood Listelemesinden Oldukça Umutlu Gözüküyor!

  PEPE Coin, sadece iki haftalık bir süre içinde piyasa büyüklüğü açısından en iyi 100 kripto tokenını geride bırakarak kripto piyasasında büyük bir etki yarattı. Diğer memecoinlere olan ilgi artarken, Bitcoin fiyatının son birkaç hafta boyunca durgunluk içinde seyretmesi nedeniyle kripto piyasası genel olarak sakin bir seyir izliyor. Neyse ki, PEPE Coin’in önde gelen kripto borsalarında listelenmesi, memecoin için önemli bir destek sağladı.

  Çarşamba günü, ABD TÜFE verileri açıklandıktan sonra Bitcoin fiyatı 28.000 doları aşarak olumlu bir ivme kazandı. Nisan 2023 için yıllık ABD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) enflasyonu, beklenen %5 oranının altında %4,9 olarak gerçekleşti. Bununla birlikte, son 7 günde %103’lük bir artış gösteren PEPE Coin, Binance’e listelendikten sonra yatay bir seyir izliyor.

  Pepe Coin

  Robinhood PEPE Coin Listelenmesi Yakında mı?

  PEPE Coin’in varlık listelemesi konusunda, henüz adım atmamış olan iki büyük platform olan Robinhood ve Coinbase dikkat çekiyor. Kripto pazarındaki popüler etkileyiciler, Robinhood’un bir sonraki memecoini listelemesi ihtimali hakkında spekülasyonlar yapıyor.

  “Backwards” adlı başka bir Twitter hesabı, memecoin’in 19 Mayıs 2023 tarihine kadar Robinhood’da listeleneceği yönünde bir tahminde bulundu.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...