DAHA FAZLA

  Pepe Coin Fiyat Tahmini – PEPE 1 Doları Aşabilir mi?

  Pepe Coin (PEPE) son 24 saat içerisinde %6, iki hafta içerisinde ise %27 oranında değer kaybetti ve 0,00000158 dolarlık bir seviyeye indi.

  Ancak, PEPE‘nin fiyatı geçtiğimiz 30 gün boyunca %550, CoinGecko’nun 18 Nisan tarihinde takip etmeye başladığından bu yana da %2.700’lük bir artış gösterdi, böylece yeni meme token dalgasındaki en başarılı örneklerden biri oldu.

  Bu büyüme, PEPE’nin artık Binance, Huobi, Gate.io, OKX gibi bir dizi borsada listeleniyor olmasına çok bağlıdır.

  Gelecek haftalarda daha fazla borsanın bu tokeni listelemesi bekleniyor, dolayısıyla PEPE bu sene büyük ralliler yaşayabilir.

  pepe coin fiyat tahmini

  PEPE 1 Doları Geçebilir mi?

  PEPE‘nin grafik analizi, yakın zamandaki düşüşler sonrası bir dip noktasına işaret edebilir.

  Öncelikle, PEPE’nin göreceli güç indeksi (mor renkte gösterilen), son birkaç gün içinde 30 seviyesine geriledi ve ardından yeniden artmaya başladı, bu durum aşırı satışa bir gösterge olabilir.

  Benzer şekilde, bu meme tokeninin 30 günlük hareketli ortalaması (sarı renkli), 200 günlük (mavi renkli) hareketli ortalamasının altına düştü, bu durum dip noktasına yaklaşıldığını belirtebilir.

  Son dönemdeki değer kaybına rağmen PEPE’nin destek seviyesinin (yeşil renkli) yeniden yükselmeye başlaması, toparlanma sürecinin başlamış olabileceğini gösteriyor.

  Borsa listelerinin, yeni meme tokeni PEPE’nin momentumunu sürdürmesine yardımcı olması bekleniyor.

  PEPE topluluğunun son zamanlarda Coinbase’e bu tokeni platformlarına eklemeleri için baskı uyguladığı gözlemlenirken, büyük bir borsada yeni bir listelenme, toparlanmaya neredeyse kesinlikle yardımcı olacaktır, ancak bu çabalar şu ana kadar çok fazla başarı getirmedi.

  Eğer Coinbase sonunda PEPE’yi listelerse (ki bu bir garanti değildir), kripto para birimi büyük ihtimalle bugüne kadarki en büyük rallisini yaşayacaktır.

  Diğer yandan, bu yeni borsa listelemelerine duyulan yoğun güven, PEPE’nin başka bir hamlesi olmadığına ve gücünün yakın bir gelecekte tükenme riskinin olduğuna işaret edebilir.

  Bu bir olasılık olmasına rağmen, PEPE’nin şimdiye kadar bu kadar dikkat çekmiş olması, gerçekten dayanıklı olabileceğini ve Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme tokenlerine kısmen fayda sağlayabileceğini gösteriyor (örneğin, DRC-20, Shibarium, SHIB: Metaverse).

  Sonuç olarak, eğer PEPE mevcut ivmesini sürdürebilir ve birkaç büyük borsada daha listelenmeyi başarabilirse, fiyatı önümüzdeki aylar içinde birkaç ondalık basamak düşüş yaşayabilir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...