DAHA FAZLA

  Metaverse Odaklı Altcoin’in Yükselişini Öngören Trader, Ethereum’un Önde Gelen Rakibinin Düşüş Tehlikesine Dikkat Çekiyor

  Kripto piyasalarında öne çıkan analist ve yatırımcı Ali Martinez, Ethereum’un (ETH) rakiplerinden birinin ani bir düüş eğilimine girdiğine işaret ediyor.

  Martinez, X sosyal medya platformunda takipçileriyle paylaştığı analizde, Polkadot’un (DOT) mevcut fiyatının %20’nin üzerinde bir düşüş yaşayabileceğini belirtiyor. Polkadot, blockchain teknolojileri arasında iş birliği ve uyumluluğu sağlamayı amaçlıyor.

  Bu düşüş tahmininin temelinde, piyasa döngülerindeki dönüm noktalarını tespit etmek için kullanılan Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesinin verileri yatıyor. Martinez’e göre, bu gösterge DOT için negatif bir trendi işaret ediyor.

  602b156820e5a

  Martinez, “Polkadot, 100-EMA’da (üstel hareketli ortalama) karşılaştığı önemli bir direnç noktasında, haftalık grafikte bir satış sinyali alıyor. Bu durum, ani bir fiyat düşüşüne ve DOT’un 7,50 dolara kadar gerilemesine yol açabilir.” diye ekliyor.

  Yazı hazırlandığı sırada, Polkadot son 24 saatte %7,47’lik bir artışla 9,42 dolar fiyatından işlem görüyordu.

  Aynı zamanda, Martinez merkezi olmayan sanal dünya Sandbox’ın (SAND) piyasa tabanına ulaşmış ve gelecekteki fiyat artışları için zemin hazırlamış olabileceğini belirtiyor. Sandbox’ın ‘depresyon’ aşamasında olabileceğini ve bu durumun yatırımcılar için uygun bir alım fırsatı sunabileceğini ifade ediyor.

  Sandbox, yazı yazılırken son 24 saatte %16,49 artarak 0,668 dolardan işlem görüyordu.

  Martinez ayrıca, Litecoin’in (LTC) son zamanlarda zengin yatırımcıların dikkatini çekmeye başladığını söylüyor. Litecoin balinalarının geçtiğimiz hafta yaklaşık 3 milyon dolar değerinde, 42.000 LTC satın aldığını belirtiyor. Bu durum, Litecoin’in gelecekteki piyasa hareketleri açısından önemli bir gösterge olabilir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...