DAHA FAZLA

  Kripto Yatırımcısı, Dogecoin (DOGE) Konusundaki Öngörülemeyen Görüşlerini Paylaştı

  Bir kripto uzmanı, Dogecoin (DOGE) üzerindeki gözlemlerini yaparken Bitcoin (BTC) hakkında boğa piyasası hareketine dair son bilgileri aktarıyor.

  Kripto uzmanı Rekt Capital, BTC’nin “boğa piyasası evresinin” yaklaşık olarak dörtte birini geride bıraktığını paylaşıyor.

  “BTC Boğa Piyasası Durumu: %25,7”

  btc 1
  Kaynak: Rekt Capital/X

  BTC, bu haberin yayınlandığı anda son bir haftada %10 değer kazanarak 29.524 dolarda işlem görüyordu.

  Altcoin Bilgi Bülteni’nde, uzman, DOGE’nin son dönemdeki hareketlerinin artık yükseliş eğilimini geçersiz kıldığını belirtiyor.

  “Dogecoin, Kanalın en altında dalgalanarak hareket ediyor. Ancak son fiyat hareketleri, olası bir yükseliş eğiliminin artık pek de olası olmadığını gösteriyor. Bunun ana sebebi, en düşük değerin geçen hafta bir destek noktası olarak son bulması ve aynı hafta içerisinde yeni bir direnç noktasına dönüşmesidir. Bu hafta da bu yeni direnç noktasının teyit edilmesi bu düşünceyi destekliyor.”

  Uzman, Dogecoin’in şu anki ticaret kanalının alt sınırını, memecoin için bir “sıçrama noktası” olup olmayacağını anlamak adına yakından takip ediyor.

  “Genel bir bakış açısından, durum pek değişmedi; fiyat hala Kanalın Altında ve bu, piyasa yapısının konsolidasyon sürecinde olduğunu gösteriyor. Ana odak, Kanalın Alt kısmında gizli bir gücün belirip belirmediğini anlamak. Ancak şu ana dek böyle bir izlenim yok. Kanalın Alt kısmı, geçmişteki 5-7 ralli için kritik bir sıçrama noktası oldu, bu yüzden gözlemlemeye devam edilmeli.”

  doge 1
  Kaynak: Rekt Capital/Altcoin Haber Bülteni

  DOGE, bu haberin yazıldığı sırada son haftada %2,3’lük bir artışla 0,0599 dolarda işlem görüyordu.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...