DAHA FAZLA

  Kripto Uzmanından Ethereum Altyapılı Altcoin İçin Büyük Yükseliş Sinyali!

  Tanınmış bir kripto uzmanı, Ethereum temelli bir altcoinin yakın zamanda büyük bir değer artışı yaşayacağını belirtiyor.

  Sherpa mahlasını kullanan bu analist, merkeziyetsiz oracle servisi olan Chainlink (LINK) altcoinin uzun süreli bir birikim döneminin ardından sektörde en öne çıkan projelerden biri haline geldiğini ifade ediyor.

  “LINK: 500 gün boyunca bu altcoin’e yatırım yapma fırsatınız vardı fakat hâlâ satın almadınız. Şimdi bu yükselişi kaçırma riskiyle karşı karşıyasınız. Ben bu altcoinin kripto dünyasındaki en değerli coinlerden biri olduğuna inanıyorum. Değer artışına başladığında gerçekten etkileyici olacak.”

  grf 1
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Haberin yapıldığı an itibariyle LINK, Sherpa’nın belirttiği birikim seviyesinin çok üzerinde, 10,71 dolar değerinde işlem görmekte.

  Ancak, bu analist bir “altcoin sezonu”nun mı yoksa birçok altcoinin büyük kazançlar elde ettiği bir dönemin mi başlamak üzere olduğu konusunda kesin bir görüşe sahip değil.

  Sherpa, genellikle yatırımcıların altcoinlere olan ilgisini belirlemek için Ethereum ve Bitcoin (ETH/BTC) oranını ve kripto piyasa değerinin ne kadarının Bitcoin’e ait olduğunu gösteren Bitcoin hakimiyetini (BTC.D) analiz ettiğini belirtiyor.

  BTC.D’nin yüksek olması, yatırımcıların Bitcoin’e daha fazla yatırım yaptığını ve altcoinlere yatırım yapma ihtimalinin artabileceğini işaret edebilir. Sherpa, BTC.D’nin %56’ya ulaşmadan önce bir miktar daha artabileceğini tahmin ediyor.

  “Altcoin sezonu başladı mı? Ben bu konuda emin değilim. ETHBTC, BTC.D ve BTC’nin nasıl hareket edeceğini izlemeye devam edeceğim…

  BTC.D: Belki Bitcoin hakimiyeti biraz daha artar ve yatırımlar artmaya başlar. Ancak bu, şu an başlamış olabilir.

  (Eğer altcoinleriniz varsa, BTC.D’nin düşmesini tercih edersiniz.)”

  grf 2
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Haberin yapıldığı anda BTC.D, Sherpa’nın öngördüğü %55’lik hedefe oldukça yakın, %52,43 seviyesinde işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...