DAHA FAZLA

  Kripto Analitik Firması, Chainlink’in “Oldukça İyileştiğini” Söyledi

  Kripto para analiz şirketi IntoTheBlock, bir ay içerisinde önemli bir yükseliş gösteren blockchain oracle Chainlink (LINK) hakkındaki değerlendirmesini yeniliyor.

  Şirket, LINK’in Haziran ayından itibaren %50’den fazla değer kazandığını ve bu yılın en düşük zarar oranına sahip Chainlink sahiplerinin olduğunu belirtiyor.

  IntoTheBlock, LINK’in mevcut değerinden %22 daha fazla artarak 10 Dolarlık bir sonraki muhtemel fiyat direncine ulaşabileceğini ifade ediyor.

  Ancak, IntoTheBlock, bazı yatırımcıların kar realizasyonuna gitmeye başlaması durumunda LINK’in değer kaybedebileceğini de belirtiyor.

  “LINK, geçen aydan bu yana belirttiğimiz gibi güçlü bir toparlanma gösteriyor. Şu anda, yatırımcıların yaklaşık yarısı, bu yılın en düşük zarar oranına sahip. Son dönemdeki yükseliş göz önüne alındığında, bazı yatırımcıların kar realizasyonuna gitmeye karar vermesi muhtemel.

  Ancak, potansiyel direnç seviyelerinin çoğu, çok daha yüksek fiyatlar (10$+) üzerinde bulunuyor.”

  Chainlink, 23 Haziran’da 5,12 Dolarlık en düşük seviyeye gerilemişti, ancak yazının yazıldığı sırada %59’luk bir artışla 8,16 Dolar’dan işlem görüyor.

  IntoTheBlock’a göre, LINK sahiplerinin %43’ü kar ederken, %51’i zarar durumunda.

  Şirketin verilerine göre, Chainlink sahiplerinin yaklaşık %69’u tokenlerini bir yıldan fazla, %27’si bir ay ile bir yıl arasında ve %4’ü bir aydan daha kısa süre tutuyor.

  IntoTheBlock ayrıca akıllı kontrat platformu Ethereum‘u (ETH) da takip ediyor.

  Şirket, son iki ayda merkezi borsalara (CEX’ler) en yüksek ETH miktarının bu hafta taşındığını belirtiyor, bu durum ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum’un satışının artabileceğini gösteriyor.

  “Bu hafta Ethereum, 383 milyon dolar değerinde ETH ile son iki ayın en yüksek CEX girişini kaydetti.”

  Şirket, CEX girişinin büyük bir kısmının, ilk coin teklifi (ICO) sırasında 61.216 ETH satın alan tek bir cüzdan adresinden geldiğini belirtiyor.

  “Büyük bir giriş, Ethereum ICO’su sırasında 61.216 ETH satın alan eski bir cüzdan adresinden geldi.”

  Ethereum, son 24 saatte %0,1 artışla 1.891 dolardan işlem görüyor.

  IntoTheBlock, beş yıl veya daha uzun süre boyunca hareketsiz kalan, yüksek oranda token arzına sahip üç dijital varlığı öne çıkarıyor. En üstte, arzın %29’uyla beş yıl veya daha uzun süre boyunca hareketsiz kalan Bitcoin (BTC), ardından %17 ile Dogecoin (DOGE) ve %13 ile Litecoin (LTC) bulunuyor.

  “Hareketsiz kalan paralar, kripto yatırımcılarının uzun vadeli stratejileri hakkında çok şey anlatıyor. En son bilgi grafiğimiz Bitcoin, Litecoin ve Dogecoin için bu durumu inceliyor. Verileri inceleyin, trendleri anlayın.”

  grf13
  Kaynak: IntoTheBlock/Twitter

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...