DAHA FAZLA

  Kripto Analisti Litecoin İçin %30’dan Fazla Artış Tahmin Ediyor

  Bir kripto analisti, 2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasasının en düşük seviyesini doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra, Litecoin (LTC) için güçlü bir yükseliş trendi öngörüyor.

  Bluntz adlı analist, Litecoin‘in Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen yarılanma etkinliği öncesinde yükselişe geçmeye hazır olduğunu belirtti.

  Kripto strateji uzmanı, LTC’nin hem USD hem de BTC çiftlerinde yükseliş trendi gösterdiğini ifade etti.

  “LTC’nin yarılanma etkinliği için hazırlanmaya başladığını düşünüyorum. USD çiftinde 195 günlük bir aralığın kırılma girişimi ve BTC çiftinde önceki kırılma aralığına kesin bir dönüş, aralığın üst kısmına doğru bir hareketi işaret ediyor. Uzun vadeli bir dalgalanma için memnuniyetle karşıladığım bir durum.”

  litecoin haberleri

  Analiste göre, Litecoin’in 140 dolarlık bir ralli yapacağı tahmin ediliyor. LTC şu anda 107,16 dolardan işlem görüyor ve eğer Litecoin, Bluntz’un hedefine ulaşırsa, %30’dan fazla bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

  Bluntz, Ethereum (ETH) rakibi Solana’ya (SOL) dikkat çekiyor ve piyasa değeri bakımından 11. en büyük kripto varlığının Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı yükseliş trendi gösterdiğini belirtiyor.

  “SOL’de yaklaşık %10’luk bir dört saatlik mum artışı ve BTC çiftinde günlük çok güzel bir yutma oluşumu var.”

  Yazı yazılırken, SOL/BTC çifti 18,49 $ değerinde 0,0006069 BTC ile işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...