DAHA FAZLA

  Ünlü Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakibinin Yanıp Sönen Boğa Sinyali Verdiğini Söyledi!

  Popüler bir kripto stratejisti ve trader olan Pentoshi, geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen bir figürdür. Son açıklamasında, Ethereum’un büyük bir rakibi olan Solana’nın yükseliş trendi sergilediğini belirtti. Pentoshi, 697.200 Twitter takipçisine Solana’nın yaklaşık 20 dolar seviyesinde bulunan yatay ve çapraz dirençleri aştığı için bu yükseliş eğilimini gördüğünü ifade etti.

  Analist, Solana’nın Ethereum ve Bitcoin karşısında da güçlü göründüğünü belirtiyor. SOL/BTC ve SOL/ETH çiftlerinde, Solana’nın değerinin arttığını ifade ediyor.

  SOL, BTC ve ETH çiftlerinde aniden oldukça umut verici bazı yaşam belirtileri gösteriyor ve ayrıca ABD dolarında potansiyel bir sapma ve trend çizgisi kırılması sergiliyor.

  Bu, bu yıl yoğun bir şekilde yatırım yapmayı planladığım bir varlık ve ne zaman gerçekleşirse gerçekleşsin, boğa koşusu için en güçlü inancımın olduğu bir bahis.

  Kripto

  Pentoshi ayrıca, SOL/BTC çiftinde günlük grafikte potansiyel bir çift dipli ters formasyonun olduğunu gösteren bir grafik paylaşıyor.

  Kripto

  Bitcoin’e dönen bir analist, borsa yatırım fonu (ETF) hikayesinin kripto kralını daha yüksek seviyelere taşıyacağına inanarak, BTC için dipten alım fırsatlarını beklediğini ifade ediyor. Bu arada Solana, son 24 saat içinde %6’nın üzerinde bir artışla 21,62 dolardan işlem görüyor.

  “Herhangi bir düşüş satın alacağım, çünkü ETF tarihine yaklaştıkça, insanlar milyarlarca dolarlık akışlar hakkında spekülasyon yaptıkça fiyatın daha yüksek olacağına inanıyorum. Bu doğru ya da yanlış, bence anlatı bu olacak.

  Satıcılar küçük savaşlar kazanıyor ama bu yıl savaşı alıcılar kazanıyor.”

  Pentoshi ayrıca BTC için potansiyel bir birikim bölgesi olarak 26.600 dolar seviyesini hedeflediğini söylüyor.

  “Oynaklıkla uğraşmayacağım. Satın almak istediğim dip, yaklaşık 26.600 dolarlık gri kutunun içinde. Satmak istediğim hedef ise yaklaşık 32.400 dolarlık bir mıknatıs alanı.

  26.600 dolar seviyesinden beri uzun ve güçlü bir pozisyonda bulunuyoruz. Hareketin temelini yakalamaya çalışıyorum.”

  Kripto

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...