DAHA FAZLA

  Glassnode Kurucuları, Altcoin Sezonunun Yaklaştığını İşaret Ediyor

  Glassnode’un kurucuları Jan Happel ve Yann Allemann, altcoin piyasasının büyük bir yükseliş için hazır olduğuna dikkat çekiyor.

  Sosyal medya platformu X üzerindeki Negentropic adlı hesaplarından paylaşım yapan Happel ve Allemann, Bitcoin ve Ethereum dışındaki kripto varlıklarının toplam piyasa değerinin birikim aşamasında olduğunu ve yükselişe geçmeye hazırlandığını belirtiyorlar.

  Uzmanların analizleri, haftalık zaman dilimindeki Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi göstergelerin yükseliş eğilimi sergilediğini ortaya koyuyor.

  Ek olarak, ABD dolarının, altı ana para birimine karşı değerini ölçen Dolar Endeksi (DXY)’nin düşüş trendinde olduğunu ve bu durumun genellikle Bitcoin gibi yüksek riskli varlıklar için olumlu bir işaret olduğunu belirtiyorlar.

  medium cover intro 3

  Ayrıca, spot piyasa Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) Ocak ayında olası onayının kripto piyasaları için başka bir yükseliş faktörü olduğunu ifade ediyorlar.

  “Noel İçin Geri Sayım: DXY ve ETF İncelemeleri 14 Gün İçinde!

  Öngörü: Kısa vadede piyasada dalgalanmalar yaşansa da, mevcut duruma göre %8 düşüş veya %8 yükseliş ihtimali olsa da, orta vadede olumlu bir görünüm hakim.

  ETF’in onaylanması 14 gün içinde bekleniyor, DXY düşüşte ve hisse senetleri yükselişte.

  2023 yılında makroekonomik rüzgarlar lehte esmeye başlıyor ve Noel Baba rallisi sırasında daha fazla sürpriz yaşanabilir.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...