DAHA FAZLA

  Friend.Tech Airdrop Heyecanı: Söylentiler Dalga Dalga Yayılıyor ve Çılgınlığı Körüklüyor!

  Son dönemde kripto dünyasının gündemine oturan Friend.Tech, sosyal medya hesaplarının tokenleştirilmesine olanak sağlayan devrim niteliğindeki bir platform olarak öne çıkıyor. Airdrop söylentileri ve ücretlerden rekor gelir elde etmesiyle dikkat çeken Friend.Tech, hem yatırımcıları hem de sektör liderlerini kendine çekiyor.

  Friend.Tech, Sosyal Medya Hesaplarını Tokenleştiriyor

  10 Ağustos’ta Coinbase’in katman-2 ağı Base üzerinde kullanıma sunulan Friend.Tech, kullanıcılara Twitter hesaplarını sanki bir hisse senedi gibi değerlendirebilme imkanı sunuyor. Kendine “SocialFi” ya da “DeSo” platformu diyen Friend.Tech, son zamanlarda artan popülaritesiyle dikkat çekiyor. Kripto para yatırımcıları, platform hakkında bilgi edinmek için rehberlere başvuruyor.

  İşlem Ücretleriyle Göz Kamaştırıyor

  DeFi analisti Miles Deutscher’in 21 Ağustos’taki paylaşımına göre, Friend.Tech son 24 saat içinde 1 milyon dolardan fazla ücret elde etti. DeFiLlama verilerine göre, son 24 saat içinde 1,4 milyon dolarlık işlem ücretiyle Uniswap ve Tron’u geride bırakarak göz doldurdu. Günlük geliri ise 20 Ağustos itibarıyla 710.000 dolar seviyesindeydi.

  Friend.Tech

  Sektörün Önde Gelen İsimleri Platforma Akın Ediyor

  Platformun büyüyen popülaritesi, sektördeki önde gelen isimlerin de dikkatini çekti. Airdrop söylentileri ise kullanıcı sayısının artışına önemli ölçüde katkı sağladı.

  50 Milyon Dolarlık A Serisi Yatırım Turu

  Risk sermayesi devi Paradigm tarafından yönetilen A Serisi finansman turunda 50 milyon dolar toplayan Friend.Tech, bu yatırımın airdrop söylentilerini de beraberinde getirdi. DeFi analisti Miles Deutscher, airdrop’un mükemmel bir pazarlama stratejisi olduğunu belirtti.

  Sadakat Puanları ve Dolandırıcılık Endişeleri

  Geçtiğimiz hafta sadakat puanları dağıtacağını duyuran Friend.Tech, bu puanların nasıl dağıtılacağı konusunda henüz net bir bilgi vermedi. Bazı kripto para topluluğu üyeleri, Friend.Tech’in bir dolandırıcılık olabileceğini veya kısa vadeli bir heyecan yaratabileceğini ifade ediyor.

  Friend.Tech, airdrop söylentileri ve sosyal med

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...