DAHA FAZLA

  Binance’in Son Duyurusu PEPE’yi %20 Oranında Uçurdu

  Son günlerin en dikkat çekici kripto para birimlerinden biri olan PEPE, geçtiğimiz 24 saat içinde %20’lik bir artış göstererek yatırımcıların gözdesi haline geldi.

  Özet:

  • Bitcoin’in değerinin 42.000 doların üstüne çıkmasıyla kripto para piyasasının toplam değeri 1,6 trilyon dolara ulaşırken, PEPE de son 24 saatte %20 oranında bir değer artışı kaydetti. Bu artışta Binance tarafından yapılan bir güncellemenin de etkisi büyük.
  • Binance, yakın zamanda başlattığı bir kampanya ile kullanıcıların PEPE tokenlerini kredi için teminat olarak kullanabileceklerini duyurdu. Bu kampanya 5 Aralık’tan yılbaşına kadar sürecek.
  • Binance, PEPE ile kredi alan ilk 800 kullanıcıya toplam 10 milyon PEPE ödül olarak vereceğini açıkladı. Ayrıca, kurallara uymayan ya da dolandırıcılık faaliyetinde bulunan katılımcıları diskalifiye etme hakkını kendinde saklı tuttuğunu belirtti.
  pepe

  Aralık ayının başlamasıyla birlikte kripto para piyasası yükselişe geçti ve toplam piyasa değeri 1,6 trilyon doları aştı. Bu süreçte Bitcoin, %10’un üzerinde bir artışla 42.000 dolarlık bir zirveye ulaşarak son 19 ayın en yüksek değerini gördü. Bitcoin’in yanı sıra, altcoinler de önemli değer artışları yaşadı. Bu altcoinlerden biri de Pepe Coin (PEPE) oldu. CoinMarketCap’in verilerine göre PEPE, son 24 saatte %20, son bir haftada ise %30 değer kazandı.

  PEPE’nin bu yükselişinin arkasında iki önemli etken bulunuyor. İlk olarak, kripto para piyasasının genel olarak yükseliş trendi göstermesi, ikinci olarak da Binance’in 4 Aralık’ta duyurduğu bir kampanya etkili oldu.

  Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak, PEPE tokenlerini teminat olarak kullanarak 5 Aralık’tan yılbaşına kadar kredi alınabileceğini belirten bir kampanya başlattı.

  Kampanya kapsamında, en az 30 dolarlık kredi kullanan ilk 800 kullanıcıya 10 milyon PEPE verileceği açıklandı. Binance, kampanya kurallarına aykırı hareket eden ya da geçerli hüküm ve koşullara uymayan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tuttuğunu ifade etti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...