DAHA FAZLA

  DonAlt’tan Bitcoin Uyarısı: “Piyasa Çok Zayıf”

  Bitcoin’in bu yıl kripto piyasalarında yaşadığı dalgalanmalar, yatırımcılar ve analistler arasında çeşitli görüşlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Özellikle Bitcoin’in performansı konusunda uzmanlar arasında farklı yorumlar mevcut. Bunlardan biri olan DonAlt, son dönemde Bitcoin piyasasındaki gelişmeleri ve gelecek stratejileri hakkında çarpıcı yorumlar paylaştı.

  DonAlt’ın Bitcoin Analizi ve Beklentileri

  Yeni bir strateji oturumunda DonAlt, YouTube abonelerine son BTC düzeltmesiyle ilgili düşüncelerini açıkladı. Bitcoin’in 26.000 doların altına çekilmesinin ayıların piyasanın kontrolünü ele geçirdiğinin bir işareti olduğuna inanıyor.

  DonAlt, BlackRock’ın ETF başvurusunun geri çekilmesiyle ilgili olarak şunları söyledi:

  “Alım satım açısından bu haftalık muma baktığımda, ETF BlackRock anlatısının tamamını geri çektik. Benim 16.000 dolarda yükselişe geçmemin bir nedeni var.. Şimdi ise son birkaç haftadan birkaç aya kadar aptalca iyi haberler aldık ve fiyat yükseldi ve tamamen geri çekildi.”

  Eğer BTC 30.000 doları geri alırsa ya da 18.950 dolara kadar düşerse, kenarda geçirdiği süre kısa kesilecek.

  Bitcoin Analiz

  Kripto Piyasasına Genel Bakış ve DonAlt’ın Altcoin Yorumu

  Kripto stratejisti, en son düzeltmenin ardından yatırımcı duyarlılığına da dikkat çekiyor. Altcoin’lerde yükselişe geçen tüccarlar, DonAlt’a göre piyasalara henüz dönme zamanının gelmediğinin bir göstergesi olabilir.

  Bu konu hakkında şunları ifade ediyor:

  “[İnsanların] iki aylık bir konsolidasyonun aşağı yönlü kırılmasının ardından yapmakla ilgilendikleri ilk şey… altcoin satın almak. Şahsen ben, insanlar korktukları zaman satın almayı ve nükleer bombalardan sonra altlarını satmayı tercih ediyorum, satın aldıklarında değil.”

  Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 25,945 dolardan işlem görüyordu. Bu fiyatın gelecekteki hareketleri, DonAlt’ın öngörülerini doğrulayıp doğrulamayacağını zaman gösterecek.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...