DAHA FAZLA

  Floki Inu’nin Bir Memecoin’den Fazlası Olduğunun 3 Kanıtı!

  Binance kripto borsasında son zamanlarda sıfır işlem ücreti uygulaması başlatılmasından sonra, Floki Inu adlı bir memecoin’in fiyatı kısa sürede büyük bir sıçrama gösterdi. Binance’in inovasyon bölgesinde Pepe Coin (PEPE) ve FLOKI gibi diğer memecoin’leri listelediği ortaya çıktı. Bu ekleme, memecoin kategorisine yönelik talebin yenilenmesiyle birlikte kripto pazarında gerçekleşti ve PEPE Coin, piyasa değerine göre 57. sırada yer alan bir kripto para birimi olarak istikrarlı bir şekilde yükselişini sürdürdü.

  Floki Inu

  Floki Inu Binance’te listelenmesi sonrasında yaşanan talep artışının etkisiyle 0,0000685 $ seviyesindeki direnç çizgisini kırma olasılığı olduğunu gösterdi. Diğer yandan, PEPE Coin de Binance listesindeki ani yükselişin ardından bir miktar düzeltme gösterdi.

  Floki Inu Ekosistemi

  Floki Inu geliştiricileri, kripto pazarındaki erişimlerini genişletmek için üç farklı yöntem geliştirdiklerini iddia ediyor. Bunlar arasında, Blockchain tabanlı bir oyun olan “Valhalla Kazanmak İçin Oyna” bulunuyor. Bu oyun, oyuncuların Blockchain oyunları oynayarak kazanmalarına imkan veriyor. Projenin ana ağı 2023 yılında yayınlanması planlanıyor. Ayrıca memecoin, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) oyunlarına da odaklanıyor. FlokiFi DeFi ekosistemi, kullanışlı DeFi çözümleri oluşturmaya odaklanmıştır. Bunların yanı sıra, Floki Üniversitesi kripto eğitim platformu, yeni gelenleri kripto pazarındaki konularla güçlendiriyor. Tüm bu teklifler, $FLOKI tokenı tarafından destekleniyor ve daha fazla ilgi görürlerse potansiyel olarak yeni likidite kaynaklarının açılmasına yol açabilir.

  Ayrıca Floki Inu, Tesla CEO’su Elon Musk’ın yakın zamanda yaptığı bir paylaşımda Floki’yi “Twitter’ın yeni CEO’su” olarak tanımlamasıyla da etkilendi.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...