DAHA FAZLA

  DOGE, Yeni Bir Yükseliş Dalgasına mı Hazırlanıyor?

  Dogecoin’in zincir içi metriklerindeki artış, yükselişin sinyallerini veriyor.

  Kripto para piyasasının son haftalarda yaşadığı olumlu seyirle birlikte, %15 değer artışı gösteren DOGE, başarılı bir performans ortaya koydu. En güncel zincir içi analizler, popüler memecoin DOGE’nin yeni bir yükseliş dönemine girmeye hazır olduğunu belirtiyor.

  dogecoin

  Tanınmış kripto para analisti Ali Martinez’in gerçekleştirdiği zincir içi analize göre, DOGE işlemlerinde gözle görülür bir artış meydana geldi. Martinez’in analizine göre bu durum, kurumsal yatırımcılar ve büyük balinaların DOGE’ye olan ilgisinin arttığını ve kısa süre içinde bir boğa koşusu başlayabileceğini işaret ediyor.

  IntoTheBlockchain’ın verilerine bakıldığında, Dogecoin ağında aktif adres sayısında önemli bir yükseliş görülüyor. Dogecoin ağının aktif adres sayısı 106.1 bin ile Nisan ayından beri en yüksek seviyeye ulaştı. Yeni adres sayısı da 61.000 ile son altı ayın zirvesinde. 23 Kasım’da, Dogecoin ağının işlem hacmi 1,04 milyon doları buldu, bu da varlığın pozitif gidişatını doğruluyor.

  Son zamanlarda hareketsiz olan bazı Dogecoin cüzdanları harekete geçti ve DOGE’lerini farklı cüzdanlara taşımaya başladı. Bu durum, DOGE fiyatının kısa vadede yeni bir hareketlenmeye hazır olduğuna işaret ediyor.

  Kripto para analitik platformu Santiment’in verilerine göre, en az 1 milyon DOGE barındıran cüzdan adreslerinin sayısında yakın zamanda keskin bir artış oldu. Bu da yatırımcıların DOGE’ye olan talebinin arttığını gösteriyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...