DAHA FAZLA

  Analist Nicholas Merten’e Göre Dogecoin Ne Zaman Ralliye Girecek?

  Ünlü bir analist, ünlü meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) yıl sonuna kadar ya da 2024’ün başlarında büyük bir harekete öncülük edebileceğini iddia ediyor.

  DataDash’in kurucusu Nicholas Merten, akıllı paranın genellikle DOGE gibi altcoin’leri ciddi indirimlerle toplamaya meyilli olduğunu belirtiyor.

  Merten, Dogecoin’in tüm zamanların zirvesinden yaklaşık %95’lik bir düşüş yaşadığında, büyük yatırımcıların alımlarına başlamasını bekliyor.

  “Akıllı yatırımcılar, bu indirim aralıklarına odaklanıyorlar ve bu bölgelerde pozisyonlarını oluşturmaya çalışıyorlar. Genelde, bizim bu %95’lik indirim aralığında, basketbol sahası büyüklüğünde bir bölgede olacağımızı tahmin ediyorum…

  Anahtar nokta, bu iki yüzdelik düşüş arasındaki bölgede kripto varlıklarının toplanmasını bekliyorum.”

  DOGE’nin tüm zamanların zirvesinden sadece %91 düştüğü bir durumda bile, Merten, köpek temalı memecoin için daha fazla düşüşlerin olabileceğini ve bunun bir ralliyi tetikleyebileceğini belirtiyor.

  “Eğer Haziran ayında beş cent civarında olan bu düşüş oranını ve bunu %95’lik bir düşüşle eşleştirirseniz, 96.5’e kadar ulaşırsanız, 0.35 dolardan 0.25 dolara kadar düşen bir fiyat hedefinden bahsediyoruz demektir. Bu da demektir ki, pozisyonlarınızda önemli bir değer kaybıyla karşılaşabilirsiniz…

  Bu, 2024’e kadar sürebilir veya bu yılın sonunda gerçekleşebilir… Buradaki esas mesele, yüzdelik düşüş hedefi ve %91’lik bir düşüşe ulaştığımız bu noktada, daha ilerlememiz gerektiği.”

  Dogecoin Grafik
  Kaynak: Nicholas Merten/ YouTube

  Dogecoin, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %1,5 artışla 0,062 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...