DAHA FAZLA

  Analist, Dogecoin’in %600’ün Üzerinde Patlama “Olasılığının Yüksek” Olduğunu Söyledi!

  Bir kripto para analisti, popüler köpek temalı kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) yedi kat artış göstereceğini iddia ediyor.

  Altcoin Sherpa adlı analist, 195.900 Twitter takipçisine Dogecoin’in 0,50 dolar seviyesine tekrar ulaşabileceğini belirtiyor.

  Sherpa, bu durumun gerçekleşmesinin biraz zaman alabileceğini ve bu süre zarfında yatırımcıların başka yatırım fırsatlarını kaçırabileceğini ifade ediyor. Ayrıca, Shiba Inu (SHIB) ve Pepe (PEPE) gibi diğer memecoinlerin DOGE’nin aleyhine momentum kazanabileceğini belirtiyor.

  “DOGE: Yüksek ihtimalle/düşük IQ oyunu, şimdi DOGE alıp bekleyebilir ve ardından 0,30$-0,50$ veya daha yüksek bir seviyeye çıkmasını umabilirsiniz. Bu sonunda gerçekleşecek.

  1 – Ancak dezavantajları:

  2 – Fırsat maliyeti.

  3- Bu UZUN sürebilir.

  Enerji SHIB veya PEPE’ye yönelebilir.”

  doge 1
  Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

  Sherpa’nın grafiği, DOGE‘nin direnç seviyelerini kırdığını ve 89 günlük EMA’yı yeniden test ettiğini gösteriyor.

  DOGE, 2021’de son kez 0,50 dolar seviyesinde işlem gördü.

  Dogecoin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %3,9 artışla 0,0709 dolar değerindeydi.

  Analizci ayrıca Bitcoin’i (BTC) değerlendiriyor ve 200 günlük EMA’da destek bulduktan sonra kısa vadede yükseliş öngörüyor.

  Ana kripto para birimi için dört temel fiyat seviyesi belirliyor: üst sınırda 31.458 dolar ve 31.047 dolar, alt sınırda ise 29.889 dolar ve 29.508 dolar.

  “BTC: Bu aralıkta dört önemli çizgi var, üst ve alt sınırlar ve bunlara yakın alanlar. Ortadaki diğer her şey sadece gürültü. Bu hala 4 saatlik 200-EMA destek alanı/aralığı düşük. Kısa vadede bunun artmasını bekliyorum.”

  doge 2
  Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

  Bitcoin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %0,2 düşüşle 29.981 dolardan işlem görüyordu.

  Sherpa, altcoin piyasasının ne zaman toparlanabileceğini de değerlendiriyor. Altcoinlere para akışının başladığını gösteren üç ana durum olduğunu belirtiyor.

  “Altcoin sezonları için üç yoğun dönem var. Muhtemelen önümüzdeki hafta bu konuda bir yazı yayınlayacağım, ancak burada düşünülmesi gereken birkaç temel prensip var.

  1) BTC’nin sağlıklı bir şekilde dalgalanması
  2) Bitcoin’in hızla yükselmesi
  3) Aralık/Ocak dönemi

  Bu üç durum birbiriyle bağlantılı olmasına rağmen aynı zamanda ayrıdır.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...