DAHA FAZLA

  Analist, Bir Ethereum Rakibinin ‘Süper İyi’ Performans Gösterebileceğini Söyledi

  Bir kripto yatırımcısı, 2021 Bitcoin (BTC) boğa sezonunun sonunun yaklaştığına dair düşüncelerini belirtirken, Ethereum‘un (ETH) bir rakibi olan Solana’nın (SOL) uzun vadeli bir yatırım için güçlü bir seçenek olduğunu savunuyor.

  Analizini 700.700 Twitter takipçisiyle paylaşan, Pentoshi takma adlı analist, Solana’nın ayı piyasası direncini kırdıktan sonra daha uzun zaman dilimlerindeki çizelgelerde parlak bir görünüm sergilediğini ifade ediyor.

  Fakat Pentoshi, kısa vadede, Solana’nın eski direnç noktasını tekrar deneme ve ardından yüzde 150’lik bir yükselişin ardından bu direnci destek noktasına dönüştürme olasılığı olduğunu belirtiyor.

  “Geniş anlamda, çizelgenin daha uzun zaman dilimlerinde benim için çok cesaret verici göründüğünü söyleyebilirim.

  Fakat eski direnç aralığının hala destek olarak işlev gördüğünü görmeyi tercih ederim. Şu anda, bu bir sapma olabilir. Eğer yeniden içeride kapanışa başlarsa, o zaman 22.30 dolar seviyesine odaklanacağım.

  Bir sonraki boğa dönemi için kult benzeri topluluklarda yükselişe geçin.”

  grf98
  Kaynak: Pentoshi/Twitter

  Pentoshi, Solana’nın Ethereum’un 2021’deki büyüleyici yükselişini tam olarak taklit edeceğine dair bir inancı olmasa da, Solana’nın uzun vadeli yatırımcıları için hala makul getiriler sunabileceğini düşündüğünü belirtiyor.

  “Bir sonraki boğa döngüsünde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp ulaşmayacağı ya da Ethereum’un kırılganlık düzeyine inip inanmayacağım konusunda emin değilim.

  Bu konuda daha çok hayır yanındayım. Bu konuda benimle dalga geçebilirsiniz. Bu, insanların piyasaya yeniden katıldığında iyi sonuçlar alınmayacağı anlamına gelmez. Sadece bunun en rahat bahislerden biri olduğunu düşünüyorum.”

  Yazı yazılırken SOL 24,74 dolar fiyatla işlem görüyor.

  Solana/Bitcoin (SOL/BTC) oranına bakıldığında, kripto yatırımcısı, çiftin boğa piyasası yapısını oluşturması için en son yüksek seviye olan 0,00119 BTC’nin (35,59 dolar) üzerine çıkması gerektiğini belirtiyor.

  “Bence durum çok kötü görünmüyor (uzun zaman dilimleri). Ancak henüz daha yüksek bir zirve ve daha yüksek bir dip görülmedi.”

  grf354
  Kaynak: Pentoshi/Twitter

  Yazı yazılırken, SOL/BTC çifti 0,0008252 BTC (24,68 dolar) fiyatla işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...