DAHA FAZLA

  Altın Haç Oluşumu XRP’nin Fiyatını 24 Dolara Çıkarabilir

  Bu makalede, XRP için olumlu bir yükseliş trendi beklentisi ve bu beklentinin nedenleri inceleniyor. Özellikle JD gibi kripto para analistlerinin, XRP grafiğinde meydana gelen “Altın Haç” formasyonuna dayanarak XRP’nin değerinin 24 dolara ulaşabileceği tahmininde bulunduğu belirtiliyor.

  XRP’nin Potansiyeli: Yükselişe Hazır mı?

  XRP, 2023’ün başlarından itibaren %85 oranında değer kazanmış durumda. Analist JD, XRP grafiğinde bir “Altın Haç” formasyonunun gerçekleşebileceğini ve bunun XRP’nin fiyatını parabolik bir yükselişe taşıyabileceğini öngörüyor. JD, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, “Altın Haç” formasyonunun devam ettiğini ve yakın bir zamanda parabolik bir hareketin başlayabileceğini belirtiyor. “Altın Haç”, kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıkmasıyla oluşan bir grafik formasyonu olup, yükselişin bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

  Dark Deffender: Kısa Vadeli Tahmin

  Başka bir analist olan Dark Deffender, XRP’nin kısa vadeli fiyat hareketlerine ilişkin tahminlerde bulunuyor. Twitter’da yaptığı açıklamalarda, XRP fiyatının iki hafta içinde kesin bir kırılma yaşayabileceğini ve yılbaşı gecesine kadar 0,88 dolara yükselebileceğini öngörüyor.

  RsWtnk1OlU

  Genel Kripto Piyasa Trendi

  Kripto para piyasasının genelinde de bir yükseliş trendi görülüyor. Bitcoin, Ethereum, Solana ve Cardano gibi önde gelen kripto paralar Aralık ayının başından bu yana önemli değer artışları yaşadı. Bu trendin devam etmesi durumunda, XRP’nin 2023 yılı içinde yeni bir yükseliş trendine girmesi mümkün olabilir.

  Zincir Üstü Verilerin İşaretleri

  XRP için olumlu bir sinyal de zincir üstü verilerden geliyor. XRPScan verilerine göre, son haftalarda günlük XRP işlem sayısı 1 milyonun üzerine çıktı ve XRP cüzdan adresleri 5 milyonu aştı. Bu artışlar, XRP’nin olası bir yükseliş trendine işaret ediyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...