DAHA FAZLA

  Altcoin Piyasasında Yeni Ralli? Ünlü Analist Açıklıyor!

  Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) hakimiyeti konusundaki analizleri ve altcoin piyasalarına dair öngörüleriyle ilgili kritik bilgiler verdi. Altcoinlerin yakın dönemde önemli bir ralli yapabileceğini ve Bitcoin’in yarılanması öncesinde piyasa yapısının nasıl olacağına dair fikirlerini sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

  Bitcoin Hakimiyeti ve Altcoin Piyasası

  Van de Poppe, sosyal medyada takipçileriyle yaptığı paylaşımda, Bitcoin hakimiyet grafiği (BTC.D) ve 200 haftalık üstel hareketli ortalama (EMA) üzerinden piyasanın mevcut ve gelecekteki durumuna dair analizlerde bulundu. Analiste göre, bu grafiğin düşüş eğilimi genellikle altcoinler için pozitif bir işaret oluyor. Bunun sebebi, BTC.D grafiğinin düşüşüyle birlikte altcoinlerin Bitcoin’e göre daha hızlı değer kazanabileceğinin sinyalini vermesi.

  “Bitcoin hakimiyeti 200 haftalık EMA’nın test edilmesinden bu yana azaldı ve bu da önceki döngülerle uyumlu. Bu da Bitcoin’in yarıya inmesine 8-10 ay kala altcoinlerde aşağı yönlü hareket eden bir piyasadan ziyade bir artış görmeyi bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.”

  Altcoin Analiz

  Ethereum ve Diğer Altcoinler: Ne Beklemeliyiz?

  Ünlü analist ayrıca Ethereum (ETH) ile ilgili de görüşlerini belirtiyor ve ETH/BTC çiftinin yükselme ihtimalini yüksek görüyor.

  “Ethereum vadeli işlem borsa yatırım fonunun ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından en fazla bir ay içinde onaylanabileceğini göz önünde bulundurursak, boğa piyasası beklenmedik bir anda başlayabilir.”

  Yine analistin grafiğine göre, ETH/BTC’nin yakın dönemde 1.799 dolar değerinde 0,06992 BTC’ye yükseleceğini tahmin etmek mümkün. Şu an için ETH/BTC 1.621 dolar değerinde ve 0,06303 BTC’den işlem görüyor.

  Altcoin Analiz

  Michaël van de Poppe gibi deneyimli analistlerin görüşleri, kripto para piyasasının yönü hakkında önemli ipuçları sunuyor. Ancak bu tür öngörülerin her zaman kesin olmadığını ve yatırım yaparken dikkatli olunması gerektiğini unutmamak önemli.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...