DAHA FAZLA

  Ünlü Trader, Kripto Piyasasında Ayı Sezonunun Dip Noktasını Açıkladı

  Popüler trader, şimdi de mevcut kripto döngüsünde oluşabilecek fiyat tabanı hakkında tahminlerde bulunuyor.

  Bluntz adıyla bilinen analist, kripto varlıklarının toplam piyasa değerine (TOTAL) dair gözlemlerini paylaşıyor.

  Bluntz’a göre TOTAL grafiği, kripto varlıklarının önemli bir artışa geçmeden önce değerlerinin yaklaşık %15 oranında düşeceğini işaret ediyor.

  “TOTAL’a bakmak, sadece ETH veya BTC’ye odaklanmaktan daha derin bir anlayış sunuyor, tüm kripto ekosisteminin en net resmini çiziyor.

  TOTAL analizime dayanarak, Haziran’da gördüğümüz dip seviyelerinin, gerçek dip seviyeleri ortaya çıkmadan önce bir kez daha test edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak, bu dönem, önümüzdeki birkaç yıl içindeki son MÜKEMMEL alım fırsatı olabilir.”

  kripto ayi sezonu

  Bluntz’un incelemesinde, tüm kripto paraların toplam piyasa değerinin 880 milyar dolara gerileyebileceği öngörülüyor. Bu yazının yazıldığı zaman itibarıyla TOTAL değeri 1.032 trilyon dolar seviyesinde.

  Bu analisti öne çıkaran şey, kalabalık psikolojisini dalgalar halinde izleyerek gelecekteki fiyat hareketlerini öngörmeye çalışan karmaşık bir teknik analiz metodu olan Elliott Wave teorisini kullanmasıdır. Bluntz, bu tahmininin, varlığın yükselişinin ardından muhtemel bir düzeltmeyi özetleyen spesifik bir modele dayandığını ifade ediyor.

  “Basit bir Elliott Wave modeli kullanarak, bu düşük seviyelerden başlayan yükselişi dürtüsel bir hareket olarak görüyorum. Yükseklerden başlayan düzeltme dalgamızın ise %70-80 oranında tamamlandığına inanıyorum.”

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...