DAHA FAZLA

  Tim Draper’ın Yatırımı Üç Ayda %215 Değer Artışı Gösterdi

  Kripto yatırımlarında başarılarıyla tanınan Draper, yakın zamanda CoinBureau ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin (BTC) blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmelerin dağıtımını yeniden tanımlama potansiyeline sahip olan Stacks’a olan ilgisini ifade etti.

  Draper’a göre, Bitcoin’in temelde bir işlem katmanı olması ve doğrudan akıllı sözleşmeleri desteklememesi, Stacks’ın önemini artırıyor. Stacks, katman-2 ağının bir parçası olarak, Bitcoin’in güvenlik ve merkeziyetsizlik avantajlarından faydalanmayı hedefliyor. “Sabitleme” işlemi sayesinde, eski blok zincirine müdahale etmeksizin STACKS tokenlerini Bitcoin ve Stacks arasında transfer etmek mümkün.

  Bu yenilikçi yaklaşım, Stacks’in genel kripto pazarında dikkat çektiği bir dönemde Draper’ın yorumlarıyla örtüşüyor. Bitcoin, gücünü korurken yatırımcılar ve boğalar, 50.000 dolarlık hedefin yanı sıra Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doları hedefliyor.

  Tim Draper Defends Holmes

  Stacks’e yapılan sermaye yatırımlarında son aylarda önemli bir artış görülüyor. DeFiLlama’nın verilerine göre, toplam kilitli değer (TVL), 2023’ün başında 7 milyon dolar iken, şu anda 56 milyon doların üzerine çıkmış durumda. Bu büyüme, Bitcoin yazıt projeleri gibi yeniliklerin ortaya çıkmasıyla ilişkilendiriliyor.

  Draper, Stacks’e yönelik pozitif görüşüyle, genel olarak Bitcoin’e olan iyimser yaklaşımını da gösteriyor. Risk sermayedarı, 2025 yılına kadar Bitcoin’in 250.000 dolarlık bir değere ulaşmasını öngörüyor.

  Kripto topluluğu, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bazı Bitcoin ETF’lerini onaylamasını bekliyor, bu da fiyatları yükseltebilir ve STACKS’ın değerini daha da artırabilir.

  22 Aralık itibarıyla 1,33 dolar civarında işlem gören STACKS, Eylül 2023’teki en düşük seviyelerine kıyasla %215’lik bir artış gösterdi. Bu yükseliş eğilimi devam ediyor ve boğalar, tokenın değerini 2021’in en yüksek seviyesi olan 3,2 dolara çıkarmayı hedefliyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...