DAHA FAZLA

  Justin Sun, Huobi Kurucusu Li Lin hakkında İddialarda Bulundu!

  Tron (TRX) CEO’su ve Huobi’nin ortağı Justin Sun, Huobi’nin kurucusu Li Lin’in kardeşi Li Wei’nin Huobi’nin yerli token’ı (HT) ‘normal dışı‘ bir biçimde bedelsiz satın alıp ‘son derece yüksek bir fiyata‘ sattığını öne sürerek bir dizi ithamda bulundu.

  Huobi Kurucusu’nun Kardeşi Hakkında İddialar

  Token, geçtiğimiz hafta içinde değerinin %43’ünü yitirdi, fakat Sun’ın tweet’lerinin ardından %3,16 oranında değer kazandı.

  Huobi

  Sun, token dağıtıldığında Li Wei’nin ‘milyonlarca HT tokeni bedava olarak elde ettiğini‘ belirtti.

  “Li Wei sürekli olarak bu HT tokenlarını satıyor ve nakite çeviriyor. HT DAO komitesi bu meseleyi çözmek için şimdi devreye giriyor” dedi. “Li Wei ile para iadesi üzerine müzakere etmeyi ve kalan HT tokenlerinin imha sürecini düzenlemeyi planlıyoruz.”

  Sun, Wei’nin HT topluluğuna herhangi bir katkı sağlamadığını ve ‘HT DAO’nun büyüme ve gelişimine gerçekten katkı sağlayanları‘ ödüllendirmeye inandığını da ekledi.

  HT, 450 milyon dolarlık piyasa değeriyle şu an 2,80 dolardan işlem görüyor ve Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek değeri olan 33,28 dolara CoinMarketCap’e göre ulaştı.

  Haberciler, Li Lin’in şu an başkanı olduğu New Huo Tech şirketinden henüz bir yanıt alamadı.

  Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Justin Sun, ünlü kripto borsasında liderlik pozisyonu üstlendi ve Mart’ta gerçekleştirdiği bir röportajda, Huobi’nin Huobi Hong Kong isimli yeni bir borsa açmak için Hong Kong’da bir lisans almayı hedeflediğini belirtti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...