DAHA FAZLA

  Son 24 Saatin Kripto Para Piyasasındaki Dinamik Gelişmeler

  Bitcoin‘in 35.000 dolarlık sınırı aşarak yukarı yönlü ivme kazanması, kripto para dünyasını son 24 saatte yeşilin çeşitli tonlarına boyadı.

  Bitcoin (BTC), gözde direnç noktası olarak kabul edilen 35.000 dolar seviyesini tekrar geride bırakarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. Bu sürecin kazananları arasında bazı altcoin’lerin kaydettiği dikkat çekici yükselişler yer aldı.

  Bitcoin Yine 35.000 Dolar Sınırını Aştı

  Geçen 24 saat içerisinde 35.365 dolara ulaşan Bitcoin (BTC), şimdilerde 34.900 dolar civarında işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık %0,7 oranında bir değer düşüşü yaşadı.

  grf 6
  Bitcoin fiyatı. Kaynak: CoinGecko

  Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in piyasa egemenliği bir miktar geriledi. Bu durum, Bitcoin’in kripto para pazarındaki payını belirleyen bir ölçüm olan piyasa hakimiyetinin azaldığını gösteriyor. Aynı zamanda, Bitcoin’in piyasa değerindeki azalma ile paralel olarak altcoin’lerin değerinde artış olduğunu işaret ediyor.

  Altcoin’lerde Yükseliş Rüzgarları

  Aşağıda yer alan ısı haritasında görülebileceği üzere, birçok altcoin son 24 saatte gösterdikleri performansla yeşil renkli bir tablo çiziyor.

  grf 11

  En çok kazandıran altcoin’ler arasında NEO, KuCoin (KCS), Ripple (XRP), Kaspa (KAS) ve Trust Wallet (TWT) bulunurken, en çok değer kaybedenler arasında MultiversX (EGLD) %8,6, ImmutableX (IMX) %6, Bitcoin SV (BSV) %4,3, Mina Protocol (MINA) %2,9 ve Solana (SOL) %3,6’lık bir düşüşle sıralanıyor.

  Son 24 saat, kripto para pazarı için genel olarak pozitif bir gün olarak kayıtlara geçti.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...