DAHA FAZLA

  Bitcoin’de Tehlike: Peter Brandt’tan Şüpheli Fiyat Uyarısı!

  2017 yılında Bitcoin’in düşüşünü başarıyla tahmin eden Brandt, şimdi de tüm yükseliş ivmesini kaybetmek üzere olan Bitcoin ile ilgili uyarılarda bulunuyor.

  Bitcoin Analiz

  Brandt’ın Bitcoin Analizi

  Brandt, geçtiğimiz ay 25.000 dolarlık bir fiyat duvarını aşan BTC’nin ters baş ve omuz formasyonundan nasıl çıkmayı başardığını gösterdi. Ancak şimdi Brandt, BTC’nin “yükseliş formasyonunun başarısız olma ihtimalini artıran” ters baş ve omuz boyun çizgisini ikinci kez test ettiğini belirtiyor. Bununla ilgili olarak, şöyle diyor:

  “Tekrar burada olmamız son derece şüpheli.”

  BTC’nin haberin yazıldığı anda 24.800 doların altında bir kapanış yapmaması gerektiğini, aksi takdirde günlük ve haftalık grafiklere zarar vereceğini ifade ediyor. Brandt, bir swing trader olarak trend çizgisinin ihlal edilmesine saygı duyduğunu ve bu yüzden pozisyonlarının ya kısa ya da düz olacağını söylüyor.

  Bitcoin Analiz

  BTC’nin Gelecekteki Durumu

  Bitcoin şu anda ters baş ve omuz boyun çizgisinin üzerinde, ancak diyagonal desteğin oldukça altında, 25.937 dolar civarında işlem görüyor. Brandt, BTC’nin yükseliş trendi çizgisini geri kazanmadığı sürece muhtemelen düşüş eğiliminde kalacağını belirtiyor. Ancak, bir ayı tuzağı gerçekten “ortaya çıkarsa” bunu bir yükseliş gelişmesi olarak değerlendireceğini de ekliyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...