DAHA FAZLA

  Macro Guru Raoul Pal, Ethereum İçin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerini Tahmin Ediyor

  Real Vision’ın CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) yıl sonuna kadar rekor seviyelere ulaşacağını öngörüyor.

  Yeni bir blog gönderisinde, eski Goldman Sachs yöneticisi, Nasdaq-100 Endeksi’nin (NDX) güçlü performansının Ethereum ile birlikte beş ay içerisinde rekor seviyelere ulaşacağını belirtiyor.

  “NDX’in Kasım ayına kadar rekor seviyelere çıkacağını düşünüyoruz; bu durum ETH için de geçerli. NDX, mevcut likidite koşullarında daha iyi performans gösteriyor. Bu durum 2019’da da yaşandı, örneğin – bir plaj topunu su altında uzun süre tutamazsınız – NDX her zaman daha iyi performans gösterme eğilimindedir.”

  Pal, NDX’in yapay zeka (AI) gibi seküler trendlerin ortaya çıkması ve doların zayıflaması sonucunda yükselişe geçeceğini ifade ediyor.

  “Hatırlayın: NDX = Alçaltma + Laik trend.”

  Yazıldığı sırada Ethereum, son 24 saatte %1 artışla 1.880 dolardan işlem görüyor. ETH, 10 Kasım 2021’deki rekor seviyesi olan 4.878 (DXY) performansını takip ediyor.

  Pal, DXY’nin önümüzdeki aylarda 100 seviyesindeki desteğini kıracağını ve bu durumun Bitcoin (BTC) ve diğer riskli varlıklar için genel olarak destekleyici bir ortam oluşturacağını belirtiyor.

  “Doların zayıflaması, riskli varlıklar ve kripto piyasaları için tek önemli faktör değil, ancak geriye dönüp bakıldığında büyük bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.”

  grf00n
  Kaynak: Global Macro Investor/Raoul Pal

  Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte %0,7 artışla 30.367 dolar değerinde.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...