DAHA FAZLA

  Ethereum Fiyat Tahmini: ETH 2000 Doları Geçebilir mi?

  Bugün Ethereum (ETH) fiyatı bir miktar düşüş yaşayarak 1,957 dolar seviyesine indi. Ancak genel olarak kripto para piyasası son 24 saatte %0.7 değer artışı gösterdi.

  Son bir haftada %4 ve son iki haftada %13 değer kazanan ETH, hafta sonu 1,900 dolar seviyesini geçerek son 12 ayda %83’lük bir artış kaydetti.

  Fakat, ETH yatırımcıları şu anda kripto paranın Nisan ayında son görülen 2,000 dolarlık seviyeye ulaşmasını bekliyor.

  Mevcut piyasa durumunu göz önünde bulundurduğumuzda, bu hedefin kısa süre içinde gerçekleşmesi pek olası görünmüyor. Diğer önemli gelişmeler, örneğin Wall Street Memes’in (WSM) ön satışının 12.5 milyon doları geçmesi daha önce gerçekleşebilir.

  ETH Fiyat Tahmini: Ethereum 2,000 Doları Aşabilir mi?

  ETH’nin fiyat göstergeleri güçlü durumda ve son birkaç gün içinde yaşanan rallinin hala bir miktar momentumu var.

  eth 55
  Kaynak: TradingView

  Özellikle, göreceli güç endeksi (mor) 70 seviyesinden biraz düşüş yaşadıktan sonra yeniden yükselişe geçti, bu da yakın zamanda daha fazla alım baskısı olabileceğini gösteriyor.

  Aynı şekilde, ETH‘nin 30 günlük hareketli ortalaması (sarı), 200 günlük ortalamasının (mavi) üzerinde daha da yükseliyor. Bu durum, ilerleyen dönemlerde daha fazla kazanç olabileceğini, ancak bir düzeltme gerekebileceğini gösteriyor.

  ETH’nin destek seviyesinin (yeşil) son birkaç haftada önemli ölçüde yükseldiğini görmek de umut verici. Bu durum, ETH’nin mevcut rallisi gücünü kaybetse bile, çok fazla düşüş yaşamayacağını gösteriyor.

  Ancak, ETH’nin göstergeleri birkaç gündür yüksek seviyelerde olduğu için, kripto paranın 2,000 doları aşmadan önce bir düşüş yaşaması muhtemel.

  Bu nedenle, Ethereum’u şimdi satın almanın tam zamanı olmayabilir, yatırımcılar düzeltme sürecinin tamamlanmasını bekleyerek daha iyi bir sonuç elde edebilirler.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...