DAHA FAZLA

  Wall Street’in Devlerinden Bitcoin Hakkında Şok Eden Açıklamalar

  ABD’nin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), yakın zamanda spot Bitcoin ETF başvurularına dair kararlarını açıklayacak. Bu durum, kripto para eleştirmenlerinin bile Bitcoin (BTC) fiyatlarında önemli artışlar beklemesine neden oluyor.

  Wall Street’in öne çıkan isimlerinden biri olan Steve Weiss, SEC’in 10 Ocak 2024’e kadar spot Bitcoin ETF’leriyle ilgili kararını duyurmasını umuyor.

  Wall Street Devi Bitcoin’e Olan İyimserliğini Koruyor

  Short Hills Capital’den ve sıklıkla CNBC’nin konuğu olan Steve Weiss, kripto para sektörü hakkındaki yorumlarına yeni birini ekledi. CNBC’nin The Halftime Report programında konuşan Weiss, Bitcoin ile ilgili dikkat çekici yorumlarda bulundu. Bitcoin’e inanmadığını ancak yatırım yaptığını belirtti.

  “BlackRock aniden piyasaya yeni bir ETF sunmayı planlıyor. Kripto paraların ticari ve bireysel kullanım alanlarına inanmıyorum. Bence bu alanın varlığı bile yok.”

  bitcoin

  Bitcoin’e Yatırım Yaparak Kazanç Elde Etme

  Steve Weiss, Bitcoin’e inanmasa da, BTC’ye yatırım yapmıştır. Programın sunucusunun “ETF beklentileriyle mi yatırım yaptınız?” sorusuna Weiss olumlu yanıt verdi.

  “Kesinlikle. Arz ve talebe dayanıyorum. Dışarıda yeterli sayıda gerçek inançlı insan var. Tekrar söyleyeyim, ben onlardan biri değilim. Ben bu kripto paralara yatırım yapan farklı bir gruptanım, çünkü bu varlık sınıfının değer kazanacağına inanıyorum.”

  Steve Weiss, blockchain teknolojisini meşru bir ürün olarak görmese de, finans dünyasında bunu gerçek bir varlık sınıfı olarak kabul ediyor. Kripto paraların kısa vadede değer kazanacağını düşünüyor ve daha fazla BTC almayı planlıyor.

  10TFund’dan Dan Tapiero, Steve Weiss’in CNBC’deki açıklamalarına ilişkin yorumlarını paylaştı. Tapiero, Weiss gibi sonuca odaklanan yatırımcıların bir sonraki boğa piyasasını yönlendireceğine inanıyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...