DAHA FAZLA

  Kripto Uzmanı, Bitcoin ve THORChain’e İlişkin Tahminini Açıkladı

  Tanınmış kripto para tüccarı olan Altcoin Sherpa, Binance Coin’in (BNB) dijital varlık piyasasında düşüş trendi gösterdiğini ve kritik bir destek seviyesini kaybetmeye oldukça yakın olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

  Altcoin Sherpa, BNB’nin 200 günlük basit hareketli ortalamasının (SMA) oldukça altında işlem gördüğünden dolayı 200 dolar seviyesinin altına düşebileceğini paylaştı.

  “BNB: Genel görünüm pek iç açıcı değil… 200 doların altı BNB için karanlık bir tablo oluşturuyor. Yine de Binance’e güvenim tam, büyük bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.”

  grf 99
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  BNB’nin, 220 dolarlık direnç noktasını yeniden test ettikten sonra daha da düşmesi muhtemel olduğu analisti tarafından belirtiliyor.

  “BNB: Şu anda düşüş trendi yeniden inceleniyor. Hiç de iyi görünmüyor…”

  grf 06
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Binance Coin, bu yazı hazırlanırken son 24 saatte %0,5 düşerek 216 dolardan işlem görüyor.

  Ayrıca analist, Bitcoin’in (BTC) Haziran ayının en düşük seviyesi olan 24.900 dolar üzerinde tutunamaması durumunda piyasada düzeltme yaşanabileceğini belirtiyor.

  “BTC: Daha uzun zaman dilimlerinde durum biraz ürkütücü. Son dönemin zirvesi pek ikna edici değil ve bu en düşük seviyenin yitirilmesi, yakın bir zamanda piyasa yapısında değişiklikler olabileceğine işaret ediyor. Durumu dikkatle izleyeceğim.”

  grf 65
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  Bitcoin, bu yazı yazılırken son 24 saatte %2,1 düşüşle 26.046 dolardan alıcı buluyor.

  Analist son olarak, tüccar merkezi olmayan, zincirler arası likidite protokolü THORChain’e (RUNE) odaklanıyor.

  Fibonacci geri çekilme seviyelerine dikkat çeken Sherpa, RUNE’un 1,73 doları aşmadan önce 1,45 dolardan 0,50 Fib seviyesine ya da 1,32 dolardan 0,618 Fib seviyesine düşebileceğini tahmin ediyor.

  “RUNE: 0,382 fib düzeyi pek etkili olmadı, daha da düşebilir. 0,50 fib ve 0,618 düzeyleri piyasa şartlarını göz önünde bulundurduğunda ilgi çekici. Kişisel olarak bu durumun sıçrayacağını veya son dönemin zirvesini geçeceğini sanmıyorum, ama daha yüksek hedeflere gitmek mantıklı görünüyor.”

  grf 6654
  Kaynak: Altcoin Sherpa/X

  THORChain, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %7,1 düşerek 1,49 dolardan işlem görüyor.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...