DAHA FAZLA

  DonAlt, Bitcoin Biriktirme Planının Ayrıntılarını Paylaştı!

  Bitcoin (BTC), finans dünyasının en popüler kripto para birimlerinden biri olarak dikkat çekerken, bir kripto yatırımcısı Kasım 2022’nin en düşük seviyelerinden 2023’ün en yüksek seviyelerine kadar süren rallisini analiz ediyor. Aynı zamanda, potansiyel bir ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) onayı veya reddi hakkındaki tahminlerini paylaşıyor.

  DonAlt’ın Piyasa Görüşü ve Tahminleri

  Analist DonAlt, TechnicalRoundup YouTube abonelerine bir spot Bitcoin ETF’nin potansiyel onayının veya reddinin, kripto para birimi için önemli bir giriş fırsatı sunacağını ifade ediyor. DonAlt’a göre eğer ETF onaylanırsa, BTC’nin 32.000 – 35.000 dolar aralığına gitme şansı bulunmaktadır. Reddedilmesi durumunda ise, 19.000 – 20.000 dolar seviyelerine düşme ihtimali bulunmaktadır. DonAlt, stratejisini şu şekilde özetliyor:

  “ETF reddedildi, 19.400 dolar satın almaya bak. ETF onaylandı, haberlerden sonra mümkün olan en kısa sürede satın almaya ve 32.000 – 35.000 dolar’a satmaya bakıyorum.”

  Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, 26.394 dolardan işlem görmektedir.

  Bitcoin haberleri

  Bitcoin’in Gelecekteki Hareketleri ve Giriş Fırsatları

  Analiste göre, eğer Bitcoin iyi haberlerle belirli seviyeleri aşarsa, muhtemelen düzeltme yaşayacak ve yatırımcılara yeniden giriş fırsatları sunacaktır.

  “Diyelim ki yükseldik ve 35.000 dolara çıktık ve ben sattım ve sadece dikey gidiyor, bence bir geri çekilmede bunu tekrar test edeceğiz ve sonra tekrar girebilirim”

  Eğer kripto son dönemdeki trendini sürdürürse, yani iyi haberlerle yükselip, satın almanın durduğunu fark ederse, fiyat 25.000 – 32.000 dolar civarına geri dönebilir ve bir süre daha bu aralıkta değişebilir.

  Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

  Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

  Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

  Bültenimize katılın

  byHodl'dan haberleri okumayı gerçekten keyifli hale getiren günlük e-postayı alın. Ücretsiz olarak haberdar olmak için posta listemize katılın.

  Son İçerikler

  Reklamspot_img

  Ayrıca beğenebilirsiniz...